Weather ...WOW!

Weather ...WOW!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    66

  • Üretici

    Ynfo.Apps

Weather ...WOW! iPhone ve iPad'iniz için eksiksiz ve doğru hava durumunu raporlarlayan, dünyanın her şehrini aratabileceğiniz küresel bir hava durumu uygulaması.

Weather ...WOW!, ücretsiz bir hava durumu uygulamasına göre beklenenden çok daha fazlasını sunan yapısıyla, çıktığı gibi listelerde üst sıralara yerleşti. iPhone ve iPad için optimize edilmiş rahat menüsü ile eksiksiz ve doğru hava durumu raporları sağlayan uygulama 10 günlül sıcaklık, nem, rüzgar, yağış ve kar gibi istatistikleri listeliyor. Weather ...WOW!'u diğer hava durumu uygulamarından ayıran önemli bir madde, bu işi günlük ve saatlik olarak güncelleyerek yapması.

Weather ...WOW! tüm dünya dillerini konuşarak bir hava durumu uygulaması olarak herkese hitap ediyor. Dünyanın her şehri için ayrı hava durumu raporu sunduğu gibi uygulama içi dil desteği de sunması Weather ...WOW!'u rakiplerinden ayırarak üst sıralara çıkaran diğer bir önemli madde. Cihazınızın dil ve konum ayarlarına göre otomatik olarak şekillenen uygulamanın hem menüsünü hem de sunduğu raporları rahat rahat okuyabilir, aramalarınızı istediğiniz dilde yapabilirsiniz.

Uygulamaya sadece hava durumu raporları da yetmemiş, geliştiriciler uygulama içine bir de haber takibi seçeneği eklemişler. Şehrinide olan son gelişmeleri takip edebiliyor, haberleri Facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bu özellik de yine belirttiğimiz gibi cihazınızın dil ve konum ayarlarına göre şekilleniyor. Weather ...WOW!'un birçok kullanıcı tarafından en çok sevilen özelliği kullanıcı dostu menüsü ve arayüzü olmuş. Sade ve düzenli menüsü ile uygulama içinde ne isterseniz rahatça ulaşabiliyor, aramalarınızı kolayca yapabiliyorsunuz. Bu anlamda Weather ...WOW! gerçekten başarılı bir menü sunuyor.

Bulunduğunuz konuma göre GPS hizmetini kullanarak hava durumu raporlarını alan Weather ...WOW!'un tek şaşırtan yanı, uygulama içinde selfie bölümünü keşfetmem oldu. Uygulamayla belirli bir yerde kendi resminiz çekip paylaşabiliyorsunuz, bu resim Weather ...WOW! adı latında yer alıyor ama hangi amaca hizmet ettiğini kestirmek gerçekten zor. Bir hava durumu uygulamasında neden selfie seçeneği istenir, elbette tartışılabilir bir konu. Selfie çekmekten hoşlanan kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Bir dolu özelliğiyle geniş ve global bir hizmet sunan Weather ...WOW!, hava durumu uygulamasına ihtiyaç duyanların tüm gereksinimlerini karşılayacak, titizlikle dizayn edilmiş bir uygulama.

ARTILAR

Dünyadaki tüm şehirler için hava durumu sorgulaması

Hava durumu dışında yakın bölgelerde haber takibi

Kullanıcı dostu arayüz tasarımı

EKSİLER

Selfie özelliği bu uygulamada neden yer alıyor, kimse bilmiyor

YORUMLAR