Where's My Eye?!

Where's My Eye?!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Eye?!, ilginç ve mizahi unsurlarla zenginleştirilmiş eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Where's My Eye?!, eğlenceli bir bulmaca oyunu arayışında olanların seveceği türden bir yapım. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyun büyük küçük demeden herkes tarafından zevkle oynanabilecek özellikte.

Zombi teması kullanılmasına rağmen karakterlerin adeta çizgi filmlerden fırlamış gibi görünüyor olması, rahatsız edici görüntülerle karşılaşmamıza engel oluyor. Bu yüzden özellikle çocuklar bu oyunu oynarken epey eğlenceli vakit geçirecekler.

Oyundaki temel amacımız gözlerini kaybeden zombilere yardım etmek ve gözlerine ulaşmalarını sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Oyunda onlarca farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin zorluk seviyeleri kademeli olarak artış gösteriyor. İlk başlarda oyunun kontrollerine ve neler yapmamız gerektiğine alışıyoruz. Ardından zorlu bölümler gelmeye başlıyor.

Oyundaki tek görevimiz gözleri zombilere ulaştırmak değil aynı zamanda tuzaklara yakın konumlandırılmış olan beyinleri de toplamak. Bunu yaparken son derece dikkatli olmamız gerekiyor aksi halde bölüme tekrar başlamak zorunda kalıyoruz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Where's My Eye?!, hem bulmaca hem de beceri oyunu öğelerini başarıyla kombine etmeyi başarıyor.

YORUMLAR