Where's My Head? 1.4.6 (ios)

Where's My Head?

Where's My Head?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Head?, iOS cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Where's My Head?, bulmaca severlere iOS cihazları üzerinde sınırsız eğlence sunan ve oynadıkça bağımlısı olacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Oyuna girdiğinizde oyunun sahip olduğu rengarenk tasarımı ve heyecanlı oynanışını göreceksiniz.

Diğer bulmaca oyunlarına göre biraz farklı olan Where's My Head?, her yaştan oyuncunun oynayabilmesi için uygun ve saatlerce eğlence sunan bir uygulamadır. Oyundaki amacınız ipi doğru bir şekilde keserek altınları toplamak. Oyundaki kolay kontrol mekanizması sayesinde oynarken herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Bu sayede kuru kafanın altınlarını toplamasını rahatça sağlayabilirsiniz.

İçerisinde 120'den fazla farklı bölüm bulunan oyunun oyun fiziği de gerçekten başarılı. Heyecanlı oyun yapısı ve oynanışı dışında muhteşem grafiklere sahip olan Where's My Head?, Cut The Rope tarzı oyunlar oynayıp beğendiyseniz kesinlikle denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynamak için eğlenceli ve heyecanlı bir bulmaca oyunu arayışındaysanız, Where's My Head? oyununu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR