Who's The Celebrity?

Who's The Celebrity?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Who’s The Celebrity? resimleri gösterilen ünlülerin isimlerini tahmin etmeye çalıştığımız eğlenceli bir yarışma oyunudur.

Who’s The Celebrity? veya Türkçe karşılığıyla Hangi Ünlü? gösterilen fotoğraflardan yola çıkarak ünlüyü tahmin etmeye çalıştığımız eğlenceli bir iOS oyunu. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuzca oynayabileceğiniz Who’s The Celebrity? tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

Oyunun en fazla öne çıkan özellikleri arasında kullanıcıları kayıt ve üyelik gibi prosedürlerle boğmuyor olması geliyor. Bu da demek oluyor ki kısa süren bir indirme işleminden sonra hemen oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyundaki temel amacımız posterize edilmiş ünlülerin kim olduklarını bulmak. Orijinal fotoğraf gösterilmediği için ünlüleri tahmin etmesi biraz vakit alıyor ki oyunun kilit noktası da burası zaten. Herhangi bir aşamada tıkanırsanız yardım alma şansınız var. Fakat ipuçları sınırsız değil; dikkatli kullanın. Elde ettiğiniz skoru arkadaşlarınızla paylaşabilir ve hatta kendi aranızda keyifli bir rekabet ortamı bile kurabilirsiniz.

Eğer siz de yarışma tarzı bulmaca oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Who’s The Celebirty?‘yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR