Wild Tiger Simulator 3D

Wild Tiger Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wild Tiger Simulator 3D vahşi doğada mücadele veren bir kaplanın kontrolünü ele aldığımız bir oyun.

Wild Tiger Simulator 3D Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Alışkın olduğumuz simülasyon oyunlarından bir hayli farklı bir çizgide ilerleyen Wild Tiger Simulator 3D'de vahşi doğada hayatta kalmaya çalışan bir kaplanın kontrolünü ele alıyoruz.

Simülasyon oyunlarında ilk dikkat çeken noktalardan birisi de hiç şüphesiz ki grafiklerdir. Fakat Wild Tiger Simulator 3D'nin en iyi olduğu konulardan biri ne yazık ki grafikler değil. Ortalama kaliteye sahip olan bu grafiklerin birkaç güncellemeyle düzeltilebileceği fikrindeyim.

Asıl önemli olan detay, oyunun sunduğu atmosfer ve oynanış deneyimi. Bu konularda oyun gerçekten iyi bir seviyede yer alıyor. Zaten ilgi çekici bir tema işlediği için ufak tefek eksikleri görmezden gelip kendimizi oyuna bırakabiliyoruz.

Kaplanın kontrolünü alıp vahşi doğaya çıktığımızda her şey toz pembe ilerlemiyor. Zebralar ve vahşi filler başta olmak üzere birçok vahşi hayvanla karşı karşıya geliyoruz. Bu karşılaşmalar son derece çetin bir atmosferde geçiyor ve üstesinden gelmek pek kolay olmuyor. Verdiğimiz mücadeleyi de hesaba katarsak oyunun tümüyle bir simülasyon oyunu olmaktan ziyade bir nebze de olsa RPG öğeleri içerdiğini söyleyebiliriz.

Genel olarak Wild Tiger Simulator 3D, birçok oyuncunun hoşuna gidecek bir oyun. İlginç bir tema üzerinde durması onu kısa zamanda popülerler arasına sokacaktır.

YORUMLAR