Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game Cihaza göre değişir (ios)

Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game

Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batı kasabalarında kendi işletmelerinizi açarak, büyük bir servet elde edebileceğiniz kaliteli bir oyundur.

Birbirinden güzel kasabalarda batının en zengin işletmecisi olabileceğiniz Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game, Android ve İOS platformda keyifle oynayabileceğiniz benzersiz bir simülasyon oyunudur. 

Geniş bir keşif haritası üzerinde ilerleyerek, birçok farklı kasabada yeni işletmeler açmanız mümkün. Verilen görevleri yerine getirerek rozetler kazanabilir ve yeni seviyelere ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde toplam 20 farklı işletme yer almaktadır. Ayrıca kanun kaçağı onlarca farklı karakter bulunmaktadır. Birçok farklı sektörde işletmecilik yapabileceğiniz ve büyük kazançlar elde edebileceğiniz keyifli bir oyun sizleri bekliyor. 

Piyano yardımıyla toplayacağınız patent kartları ile işletmelerinizi büyütebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Yağma ve ticaret yaparak batı ekonomisinde önemli bir paya sahip olabilirsiniz. Yeni kasabaların kilidini açarak, farklı yerlerde işletmeler açabilirsiniz. 

Etkileyici grafik tasarımı ve görüntü efektleri ile desteklenen Wild West Idle Tycoon Tap Incremental Clicker Game, ücretsiz olarak hizmetinizde olan sağlam birsimülasyon oyunudur. Binlerce oyun tutkunu tarafından tercih edilen ve her geçen gün daha fazla oyuncunun ilgisini çeken bu oyun ile sizlerde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. 
 

YORUMLAR