Winter Hill Climb Truck Racing

Winter Hill Climb Truck Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Hill Climb Racing simülasyon oyunlarından hoşlanan ve bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir yapım arayanların demesi gereken bir oyun.

Winter Hill Climb Racing hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir simülasyon oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda karlı yollarda geçen bir maceraya ortak oluyoruz. Oyunda toplamda 2 farklı kamyon ve 3 farklı tipte traktör mevcut. Bunlardan dilediğimizi seçip yola koyulabiliyoruz.

Oyunun en fazla dikkat çeken noktalarından bir tanesi de grafiklerin ve modellemelerin arkasında yatan kalite. Kar yağış efektlerine kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış. Bu da oyunun gerçekçilik seviyesine olumlu katkıda bulunuyor.

Sorunsuzca çalışan kontrol mekanizması sayesinde araçlarımızı kontrol ederken herhangi bir zorluk yaşamıyoruz. Buna ek olarak bir de seçebileceğimiz 8 farklı kamera açısı mevcut. Bunlar zor şartlarda işimizi bir hayli kolaylaştırıyorlar. Ola ki kaza yaptığımızda araçlarımız ne yazık ki hasar alıyor. Kısacası gerçekçilik de üst seviyelerde tutulmuş.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Winter Hill Climb Racing özellikle simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.