Word Hack 1.3.0 (ios)

Word Hack

Word Hack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Hack boş zamanlarınızda eğlenmek için oynayabileceğiniz keyifli bir kelime bulma oyunudur.

Word Hack kelime bulma ve tahmin etme üzerine yoğunlaşan bulmaca oyunlarından keyif alanlara hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunda yapmamız gereken şey çok basit. Ekranda yer alan harfleri renklerine göre ilgili oldukları bölüme yerleştirmeye çalışıyoruz. Her harfin bir rengi var ve o rengi sadece aynı renkteki bölüme yerleştirebiliyoruz. Bu şekilde devam ederek ortaya anlamlı bir cümle çıkartmaya çalışıyoruz. Elbette oyunu oynayabilmek için belli bir seviye İngilizce bilmek gerekiyor.

Bu noktada belirtmemiz gereken bir nokta daha var. Sınırlı süreye sahip olduğumuz için çok hızlı düşünmemiz ve hareket etmemiz gerekiyor. Bu tarz oyunlarda gördüğümüz gibi Word Hack'te de power-up'lar mevcut. Bunları toplayarak bölümler içinde avantaj elde edebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatan Word Hack'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR