World of Soccer Online

World of Soccer Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Soccer Online oynaması oldukça keyifli bir mobil futbol oyunudur

World of Soccer Online eğer internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek heyecan dolu maçlar yapmak isterseniz size bolca eğlence sunacak bir mobil futbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan World of Soccer Online, alışılmış online futbol oyunları içerisinde özel bir yere sahip. 80'li ve 90'lı yılların retro futbol oyunlarına sadık kalan World of Soccer Online'da kuşbakışı kamera açısıyla oyunu oynamaktayız. Oyunda tek bir futbolcuyu yönetmekte ve maçlara çıkmaktayız. Dilersek yeni bir maç başlatabiliyoruz, dilersek oynanmakta olan maçlara katılabiliyoruz. İsterseniz sadece maçları izleyebilmeniz de mümkün.

8 bit grafiklere sahip olan World of Soccer Online'ın göze hoş göründüğü söylenebilir. Oyunda başlamak için kendinize bir hesap yapıyorsunuz, sonrasında oyunu oynayacağınız sunucuyu seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. World of Soccer Online'ın kontrolleri oldukça basit. Oyuncuyu yönlendirmek için sol taraftaki analog çubuğu, şut atmak, pas vermek, yerden kaymak veya topu ayağınızdan açmak için sağ taraftaki tuşları kullanabilirsiniz.

World of Soccer Online vakit öldürmek için güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR