World of Tanks Blitz 1.1.0 (ios)

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,260

  • Üretici

    Wargaming

World of Tanks Blitz ile World of Tanks mobil cihazlara taşınıyor

World of Tanks Blitz dünyada milyonlarca oyun sever tarafından bilgisayarlar üzerinde oynanan MMORPG türünde tank savaşı oyunu World of Tanks'ın akıllı telefon ve tabletlere uyarlanmış mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPod Touch ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan World of Tanks Blitz ile kendi tankımızı seçerek savaş alanına adım atıyoruz ve heyecan dolu çoklu oyunculu çarpışmaların arasında yer alabiliyoruz. Oyunda 90'ın üzerinde farklı tank seçeneği bulunuyor. Oyuncular oyuna başlarken hafif zırhlı tankları kontrol edebilirken oyunda galibiyet kazandıkça yeni ve daha gelişmiş tankları açarak kendilerini geliştirebiliyorlar.

World of Tanks Blitz'in grafikleri oyunun konsol ve bilgisayar versiyonlarını aratmayacak kalitede. Oyunun kontrolleri dokunmatik cihazlar düşünülerek optimize edilmiş ve genel olarak sorun yaşatmıyor.

World of Tanks Blitz bize Almanya, Amerika veya Sovyetler Birliği tanklarından birini seçme ve 7'şerli karşılaşmalara katılma imkanı tanımakta. 8 farklı savaş alanının yer aldığı oyunda hafif, orta, ağır zırhlı tankları veya tank avcılarını kontrol edebiliyoruz. World of Tanks Blitz'de oyuna gerçekçilik kazandıran fizik motorunun iyi iş çıkardığı söylenebilir.

World of Tanks Blitz daha iyi bir çevrimiçi oyun tecrübesi için arkadaşlarınızı oyunlara davet edebilmenize, oyun içinde sohbet edebilmenize ve oyun içi başarımlar kazanabilmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR