Wrist Sudoku 1.0 (ios)

Wrist Sudoku

1.0
Wrist Sudoku
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrist Sudoku, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde sudoku oynamak istiyorsanız kullanmanız gereken bir iOS sudoku oyunu.

Wrist Sudoku, iPhone ve iPad sahiplerinin sudoku oynayabilmesi için geliştirilen eğlenceli ve başarılı bir iOS sudoku oyunu. Ücretli olmasına rağmen düşük fiyatı nedeniyle tercih edilen oyundaki sudoku standart sudokuya göre biraz basit. Bunun nedeni ise standart sudokuda 9 satır ve 9 sütun olması. Fakat bu oyunda 1 ile 4 rakamlarını kullanarak sudoku oynuyorsunuz.

Apple'ın yeni çıkardığı akıllı saat Apple Watch desteği de bulunan oyunu, eğer Apple Watch almayı düşünüyorsanız onun üzerinde de oynayabiliyorsunuz.

İçerisinde bulunan 50 farklı sudoku bulmacasını çözerek keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Wrist Sudoku, yüksek kaliteli grafikler ile hazırlandığı için oldukça şık bir görünüme sahip. Ayrıca tasarım da oldukça başarılı.

4'e 4 bir alan üzerinde oynayacağınız Sudoku oyunu özellikle yeni başlayanların pratik yapabilmesi için çok ideal. Fakat usta bir sudoku oyuncusu bile olsanız, oyun sizi eğlendiriyor.

Ücret karşılığında satıldığı için herhangi bir reklam içermeyen oyunu satın alarak denemenizi tavsiye ederim. Sudoku çözmeyi seviyorsanız bu oyuna göz atmanız yararınıza olacaktır.

YORUMLAR