YouCam Snap 1.2 (ios)

YouCam Snap

1.2
YouCam Snap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouCam Snap tamamen ücretsiz olarak sunulan ve kullanışlı özelliklere sahip bir doküman tarama uygulamasıdır.

YouCam Snap iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir doküman tarama aracıdır. Bu uygulamayı kullanarak önemli toplantılarınız veya dersleriniz esnasında alınan notları rahatlıkla tarayabilir ve mobil cihazınızda toplayabilirsiniz.

Uygulamanın öne çıkan özellikler elbette bununla sınırlı değil. YouCam Snap’i kullanarak çektiğiniz dokümanları stylus kalem aracılığıyla veya direkt olarak parmağınızla düzenleme şansına sahipsiniz. İlgili dokümanlarınızla işiniz tamamen bittiğinde onları PDF veya JPEG dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz. İşte, okulda, seyahatte veya aklınıza yeni bir fikir geldiğinde kullanabileceğiniz

YouCam Snap’i kullanarak eski aile albümlerinizi dijital ortama aktarabilirsiniz. Gelişmiş algoritmalar kullanan bu uygulama çektiğiniz görüntünün net ve keskin olmasını garantiliyor. Eğer elinizi titretmeden çekerseniz görüntüler son derece net olacaktır. Daha sonra bu görüntüleri sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınız paylaşabilirsiniz.

Her türlü ortdamda ve zaman diliminde rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama olan YouCam Snap’i gerek iş gerekse okul nedeniyle çok sayıda dokümanla ve belgeyle uğraşan kullanıcılara tavsiye ediyorum.