YouTube Kids 6.08.2 (ios)

YouTube Kids

YouTube Kids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,158

  • Üretici

    Google

YouTube Kids, her yaşta çocuğun seveceği videoları bir arada sunuyor.

YouTube Kids, Google’ın çocuklar için geliştirdiği ilk mobil uygulama olma özelliğini taşıyor ve hem iPhone hem de iPad’lere ücretsiz olarak indirmek mümkün. Adından da anlayacağınız üzere popüler video paylaşım platformu YouTube’un güvenli hali ve içeriğini tamamiyle çocuklara özel hazırlanmış video ve çalma listeleri oluşturuyor.

Bazılarının sadece video izlemek için bulunduğu bazılarının ise içerik üreterek gelir elde ettiği bir video paylaşım sitesi olan YouTube, herkesin kullanımına açık ve farklı türde milyarlarca videoyu bünyesinde barındırıyor. Tabii ki bunca video arasında çocuklar için uygun olmayanlara da rastlamak mümkün. Tabii ki YouTube’un kendi içerisinde bir güvenlik kilidi seçeneği mevcut ve istenmeyen içerikler tek dokunuşla kapatılabiliyor. Ancak buna rağmen arama sonuçlarında çocuğunuzun zararlı bir videoya denk gelme olasılığı var. YouTube Kids ise bu sorun için hazırlanmış bir uygulama.

YouTube Kids uygulamasının içeriği tahmin edeceğiniz üzere çizgi film ve oyunlar gibi çocukların sevecekleri videolardan oluşuyor. Arayüzün tasarımı ise her yaşta çocuğun rahatlıkla kullanabileceği ve kulanırken keyif alacağı şekilde yapılmış. Tüm menüler olabildiğince sade ve basit.

Ebeveyn denetim seçenekleri de sunan YouTube Kids, video izlemeye meraklı çocuğunuz varsa kesinlikle iPhone ve iPad’inize indirmeniz gereken bir uygulama.

YORUMLAR