Yummy Story

Yummy Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yummy Story, iOS cihazlar için tasarlanmış, eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Yummy Story, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Herkesin yakından tanıdığı ve hala birçok oyunsever tarafından oynanan Zuma'ya epey benzeyen bu oyunda aynı renge sahip olan objeleri eşleştirmeye çalışıyoruz.

Yummy Story'de eğlenceli bir atmosfer ve ilginç bir hikaye bizleri bekliyor. Kuru ve tatsız bir oyun sunmak yerine yapımcılar ilginç hikaye akışıyla oyunu çok daha sürükleyici kılmayı amaçlıyorlar. Hikayeye göre karakterimizin yemek yapmaya karşı önünü alamadığı bir merakı ve tutkusu var.

Büyülerin hakim olduğu bir krallıkla yaşayan bu karakter, lezzetli yiyecekler yapabilmek için ileri düzey büyüler yapmak zorunda kalıyor. Biz de bu aşamada devreye giriyoruz ve Meo'ya yardım ediyoruz.

Objeleri eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Elbette bu aşamada ekranın alt bölümünde duran büyüleri de akıllıca kullanmamız gerekiyor. Ne kadar fazla kombolar yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Eşleştirme oyunlarına ilginiz varsa Yummy Story, uzun bir süre boyunca sizi ekranda tutacaktır.

YORUMLAR