Ziggy Zombies

Ziggy Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ziggy Zombies zombi temalı oyunlardan hoşlananlara hitap eden bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Ziggy Zombies, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli ve ilginç bir beceri oyunu. Reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcılara yönelik hazırlanan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız dünyayı ele geçiren ve insanlığı yok etmeyi amaçlayan zombileri durdurmak. Bunu başarabilmek için aracımıza atlıyor ve zigzag şeklindeki parkurlarda yürüyen zombileri ezmeye çalışıyoruz. Görev esnasında çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü zombileri ezmeye çalışırken yoldan düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalabiliyoruz.

Oyunun kontrol mekanizması tek dokunuş üzerine kurulu. Aracımızın yönünü değiştirebilmek için ekrana kısa süreli dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor.

Bana kalırsa oyunun en güçlü olduğu yönler arasında mekan çeşitliliği bulunuyor. Oyunda sadece zigzag parkurlar kullanılmış olmasına rağmen tasarımsal olarak birbirlerinden epey farklılaşıyorlar. Bu sayede oyunun monoton havası kırılmış oluyor. Bölüm tasarımlarına ek olarak oyunda çok sayıda araç bulunuyor. Hatta bu araçların arasında tanklar dahi var!

Genel anlamda hoş bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Ziggy Zombies, boş zamanlarını değerlendirmek için ücretsiz ve sürükleyici bir oyun arayanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.