Zlatan Legends 1.0 (ios)

Zlatan Legends

1.0
Zlatan Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zlatan Legends, İsveçli yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in resmi mobil oyunu.

Zlatan Legends, İsveçli yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in resmi mobil oyunu. Manchester United takımında top koşturan yıldız futbolcu, mobil oyunda da tüm hünerlerini sergiliyor. Onunla birlikte turnuvalara katılmaya hazır mısınız?

İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’in ilk olarak iOS platformuna çıkan Zlatan Legends oyunu ücretsiz olarak indirilmeye açılmasıyla sevindirdi. Hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış sunan arcade spor oyununda galaksiler arası turnuvalara katılıyorsunuz. Demir Adam (Iron Man) karakterini hatırlatan bir kostümle karşımıza çıkan Ibrahimovic ile ilginç platformlarda top koşturuyorsunuz. Hızlı tempolu oynanış hakim ve rakiplerinizle eş zamanlı olarak kapışıyorsunuz. Daha da güzeli; evrende farklı arenalarda yarışıyorsunuz ve her arena, mücadele ve ödülleri artıran birkaç aşamadan oluşuyor. Kazandıkça şöhret basamaklarını tırmanıyor, büyük ödüllere bir adım daha yaklaşıyor, yeni gezegen ve arenalara erişiyorsunuz.

Animasyonlu çizgi roman sayfalarıyla bizleri karşılayan oyunun başlangıcında öğretici bölümü çıkıyor. Bu bölümde tek başınıza hangi noktalara nasıl şut çekeceğinizi, topu hangi köşelere atmamanız gerektiğini ve diğer incelikleri öğrendiğiniz eğitim aşamasını tamamladıktan sonra karakterinizi nasıl geliştirebileceğiniz gösteriliyor. Geliştirme demişken hem kostümünüzü hem de topunuzu özelleştirebiliyorsunuz. Tabii ki bunların hepsi oyun esnasında kazandığınız altınlarla mümkün oluyor.

YORUMLAR