Zombies Don't Run

Zombies Don't Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombies Don't Run heyecan dolu bir zombi oyunudur

Zombies Don't Run eğer refleklerinizi sınamak ve aksiyonun içerisine dalmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu türünde bir zombi oyunu olan Zombies Don't Run'da yaşadığı şehir zombiler tarafından istila edildikten sonra bu şehirden kaçmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız aracı üzerinde başladığı yolculuğa benzini bitince yaya olarak devam etmek zorunda kalıyor. Bu nedenle artık bir yandan zombilerle savaşıyor, diğer yandan da önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz.

Zombies Don't Run'da kahramanımız sürekli koşarken onun karşısına radyoaktif atık dolu çukurlar, beton duvarlar, devrikmiş araçlar ve ölümcül tuzaklar çıkıyor. Bu engelleri aşmak için sağa veya sola kaçabiliyor, zıplayabiliyor ya da yerden kayabiliyoruz. Ayrıca zombiler bir yandan yolumuzu kesmeye çalışıyor. Bu zombilere elimizdeki beyzbol sopasını kullanarak karşılık verebiliyoruz. Oyunda ne kadar çok ilerlersek o kadar yüksek puan kazanabilmemiz mümkün.

Zombies Don't Run'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR