Android Cihazlar İçin İnternetsiz FPS Oyunları

Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilen internetsiz (offline) FPS oyunları, internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da keyifli vakit geçirilmesine imkân tanıyor.

Android Cihazlar İçin İnternetsiz FPS Oyunları

Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilen internetsiz (offline) FPS oyunları, internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da keyifli vakit geçirilmesine imkân tanıyor. Bu rehberde akıllı telefon ya da tablet üzerinden oynanabilecek offline FPS oyunu önerilerinde bulunduk.

Android İçin İnternetsiz FPS Oyunları Listesi

 • Bullet Force
 • Dead Effect 2
 • Dead Trigger
 • Into the Dead 2
 • Kill Shot Bravo
 • Dead Target
 • Zombie Frontier 3
 • The Walking Zombie 2
 • Mad Zombies
 • SIERRA 7
 • Dead Zed
 • Neon Shadow

En Eğlenceli 5 Mobil Oyun
OYUN

En Eğlenceli 5 Mobil Oyun

Mobil oyun oynamak ve eğlenmek isteyenler için en eğlenceli 5 mobil oyunu sizler için seçtik.

Android telefonlarda veya tabletlerde oynanabilecek offline FPS oyunları sıraladık. Listede yer alan yapımların detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bullet Force

Bullet Force'da 20 farklı silah seçeneğine sahibiz. Ayrıca bu silahları farklı görünümlerle, nişan alma sistemleriyle ve ekipmanlarla tercihlerimize göre yapılandırabiliyoruz. Oyunun içinde 4 farklı oyun modu bulunuyor.

Dilerseniz takım savaşlı olarak savaşabilir, dilerseniz tek başınıza bütün oyunculara karşı savaşabiliir, dilerseniz de belli bölgelerin hakimiyeti için savaşabilirsiniz.

Dead Effect 2

Serinin ilk oyununda uzayın derinliklerinde yer alan bir uzay istasyonundan gelen yardım çağrısına cevap vermiştik ve kan donduran sahnelere tanık olmuştuk. Dead Effect 2'de de hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ve uzay istasyonunu temizlemek için silahlarımızı kullanırken sayısız zombi ve canavarla yüzleşiyoruz.

Dead Effect 2, mobil cihazların limitlerini zorlayan bir aksiyon oyunu. Dead Effect 2'de düşmanlarınızla savaşırken bacaklarının ve kollarının parçalanıp havada uçuştuğuna şahit olabilirsiniz.

Dead Trigger

Çağdaş medeniyetin sona yaklaştığı bir 2012 yılı. Ekonomi çöktü, para değerini kaybetti. İnsanlar, bu kötülüklerden dolayı politikacılara karşı gelmeye başladı. Aniden ortaya çıkan bir virüs sonucu milyonlarca insan yaşayan ölülere dönüştüler. Silahınızı doldurun ve hayatta kalmak için zombileri kafalarından vurun. Dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

Into the Dead 2

7 aksiyon yüklü bölüm, 60 aşama, yüzlerce görev sunan zombi oyunu Into the Dead 2, etkileyici bir kaza sahnesiyle başlıyor. Tüm şehrin zombiye dönüştüğünü öğrenen karakterimiz ailesini kurtarmak için tırla son sürat gelirken birden önüne ters yönden gelen araç, ardından da zombi çıkmasıyla yol hakimiyetini kaybediyor ve kaza yapıyor.

Tırdan çıkmayı başaran karakterimizi bir zombi ordusu karşılıyor. Karakterimiz bu noktadan sonra eline geçirdiği silahla yol açarak ailesine ulaşmaya çalışıyor.

Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo'da özel olarak eğitilmiş bir asker olan ve dünya çapındaki terörizimle savaşmakla görevlendirilmiş bir kahramanı kontrol ediyoruz ve düşman üslerine gizlice sızarak önemli hedefleri avlıyoruz.

Oyun boyunca bize farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanma imkanı veriliyor. Bu silahlarla uzun mesafeden düşmanlarımızın yerini tespit ediyoruz ve doğru anı bekleyerek tetiğe basıyoruz.

Dead Target

En iyi zombi oyunları arasında yer alan Dead Target, 100 milyonu aşkın indirme sayısıyla dikkat çekiyor. 2040 yılında geçen oyunda insanlığı kurtarmak için zombilere karşı mücadele etmemiz gerekiyor. Kaliteli grafiklere sahip popüler yapımda çeşitli silahlar bulunuyor.

Zombie Frontier 3

Bu zamana kadar 50 milyondan fazla indirilen Zombie Frontier 3, FT Games tarafından sunuldu. İnternet bağlantsıı olmadığı zamanlarda da oynanabilen oyun, zombi salgınının yaşandığı bir dünyada geçiyor. Oyunda karşımıza çıkan zombileri yok etmemiz gerekiyor.

The Walking Zombie 2

Alda Games tarafından sunulan başarılı FPS oyunu The Walking Zombie 2'de çizgi film tarzı grafikler bulunuyor.  Zombi salgınının yaşandığı dünyada hayatta kalmak için mücadele etmemiz gerekiyor. Oyunda kullanabileceğiniz pek çok silah bulunuyor.

Mad Zombies

Çeşitli silahların yer aldığı Mad Zombies isimli oyunda silah geliştirme özelliği mevcut. Bu zamana kadar milyonlarca kez indirilen yapımda çevrim dışı desteği mevcut. Bu, oyunun internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da oynanabilmesini sağlıyor.

SIERRA 7

SHD Games tarafından sunulan SIERRA 7, çeşitli görevler içeren bir FPS oyunudur. Çevrim dışı desteğine sahip olan oyunda karşımıza çıkan düşmanları yok etmemiz gerekiyor. Bu zamana kadar 5 milyondan fazla indirilen oyunda tek oyunculu mod mevcut.

Dead Zed

Dead Zed de listedeki birçok oyun gibi zombi salgınının yaşandığı bir dünyada geçiyor. Çeşitli silahların yer aldığı yapımda üssü savunmaya çalışıyoruz. Bunun için üsse doğru gelen zombileri yok etmemiz gerekiyor.

Neon Shadow

İnternetsiz FPS oyunu önerileri arasında Neon Shadow da yer alıyor. GameClub tarafından sunulan oyun uzay istasyonunda geçiyor. Karşımıza çıkan düşmanları yok ederek ilerlediğimiz yapımda çeşitli modlar bulunuyor.

En İyi Mobil Multiplayer Oyunlar - 2024
OYUN

En İyi Mobil Multiplayer Oyunlar - 2024

Kalabalık arkadaş topluluklarında multiplayer mobil oyunlar ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Peki, en iyi mobil multiplayer oyunlar nelerdir? İşte detaylar!

Android için internetsiz fps oyunları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir oyun oldu mu? Beğendiğiniz oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

DEAD TARGET

DEAD TARGET

DEAD TARGET kaliteli grafiklere sahip bir FPS oyunudur

ÜCRETSİZ
The Walking Zombie 2 APK

The Walking Zombie 2 APK

The Walking Zombie 2 APK zombi katliamı yaptığınız mobil FPS oyunu. Dünyayı yürüyen ölülerden temizleyecek ve tedavi bulacak tek kişisiniz.

ÜCRETSİZ
MAD ZOMBIES

MAD ZOMBIES

Dünyayı zombi istilasından kurtabilecek misin?

ÜCRETSİZ
Neon Shadow

Neon Shadow

Neon Shadow, Android cihazlarınız üzerinde oynabileceğiniz FPS türünde üç boyutlu bir aksiyon oyunudur.

Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo bolca aksiyon içeren bir keskin nişancı oyunudur

ÜCRETSİZ
Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK, 70 milyondan fazla indirme ile mobildeki en popüler zombi oyunu. Into the Dead 2 oynaması ücretsizdir ve internetsiz de oynanır.

ÜCRETSİZ
Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

ÜCRETSİZ
SIERRA 7 APK

SIERRA 7 APK

SIERRA 7 APK, uzun süreli senaryo modu sunan Android FPS oyunu. Keskin nişancı oyunlarını sevenler için de özel görevler bulunuyor.

ÜCRETSİZ
Dead Zed

Dead Zed

Eşsiz deneyim sunan bir mobil aksiyon oyunu

ÜCRETSİZ
Dead Trigger

Dead Trigger

Heyecan dolu bir oyun olan Dead Trigger sayesinde Android cihazınız tam bir oyun konsoluna dönüşecek.

ÜCRETSİZ
Dead Effect 2 APK

Dead Effect 2 APK

Dead Effect 2 APK, rpg öğeleri içeren aksiyon bilim kurgu nişancı oyunu. PC ve mobil cihazlarda oynanabilen FPS oyunu, bolca kanlı sahneler içeriyor.

ÜCRETSİZ
Bullet Force

Bullet Force

Bullet Force mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

ÜCRETSİZ

YORUMLAR