Android İçin İnternetsiz (Offline) FPS Oyunları

Android için en iyi internetsiz offline fps oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz.

Android İçin İnternetsiz (Offline) FPS Oyunları

Android için en iyi internetsiz offline fps oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz. Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir offline fps oyunu arayışındaysanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi internetsiz offline fps oyunları!

Listemizde yer alan internetsiz offline fps oyunlarının hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan oyunlar. Oynayabileceğiniz en iyi ve popüler oyunlara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu oyunlar ile eğlenceyi ikiye katlayın.

Android Kullanıcıları İçin İnternetsiz Offline FPS Oyunları

  • Bullet Force
  • Dead Effect 2
  • Dead Trigger
  • Into the Dead 2
  • Kill Shot Bravo
  • LONEWOLF
  • Modern Combat 4: Zero Hour
  • NOVA
  • Suicide Squad: Special Ops

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi internetsiz offline fps oyunu nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Bullet Force

Bullet Force'da 20 farklı silah seçeneğine sahibiz. Ayrıca bu silahları farklı görünümlerle, nişan alma sistemleriyle ve ekipmanlarla tercihlerimize göre yapılandırabiliyoruz. Oyunun içinde 4 farklı oyun modu bulunuyor. Dilerseniz takım savaşlı olarak savaşabilir, dilerseniz tek başınıza bütün oyunculara karşı savaşabiliir, dilerseniz de belli bölgelerin hakimiyeti için savaşabilirsiniz.

2. Dead Effect 2

Serinin ilk oyununda uzayın derinliklerinde yer alan bir uzay istasyonundan gelen yardım çağrısına cevap vermiştik ve kan donduran sahnelere tanık olmuştuk. Dead Effect 2'de de hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ve uzay istasyonunu temizlemek için silahlarımızı kullanırken sayısız zombi ve canavarla yüzleşiyoruz. Dead Effect 2, mobil cihazların limitlerini zorlayan bir aksiyon oyunu. Dead Effect 2'de düşmanlarınızla savaşırken bacaklarının ve kollarının parçalanıp havada uçuştuğuna şahit olabilirsiniz.

3. Dead Trigger

Çağdaş medeniyetin sona yaklaştığı bir 2012 yılı. Ekonomi çöktü, para değerini kaybetti. İnsanlar, bu kötülüklerden dolayı politikacılara karşı gelmeye başladı. Aniden ortaya çıkan bir virüs sonucu milyonlarca insan yaşayan ölülere dönüştüler. Artık yaşamak için tek yol vardı o da öldürmek. Silahınızı doldurun ve hayatta kalmak için zombileri kafalarından vurun. Dünyayı kurtarmak sizin elinizde.

4. Into the Dead 2

7 aksiyon yüklü bölüm, 60 aşama, yüzlerce görev sunan zombi oyunu Into the Dead 2, etkileyici bir kaza sahnesiyle başlıyor. Tüm şehrin zombiye dönüştüğünü öğrenen karakterimiz ailesini kurtarmak için tırla son sürat gelirken birden önüne ters yönden gelen araç, ardından da zombi çıkmasıyla yol hakimiyetini kaybediyor ve kaza yapıyor. Tırdan çıkmayı başaran karakterimizi bir zombi ordusu karşılıyor. Karakterimiz bu noktadan sonra eline geçirdiği silahla yol açarak ailesine ulaşmaya çalışıyor.

5. Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo'da özel olarak eğitilmiş bir asker olan ve dünya çapındaki terörizimle savaşmakla görevlendirilmiş bir kahramanı kontrol ediyoruz ve düşman üslerine gizlice sızarak önemli hedefleri avlıyoruz. Oyun boyunca bize farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanma imkanı veriliyor. Bu silahlarla uzun mesafeden düşmanlarımızın yerini tespit ediyoruz ve doğru anı bekleyerek tetiğe basıyoruz.

6. LONEWOLF

LONEWOLF’un benzerlerinden en önemli farkı hikaye üzerinden ilerlememiz. Gizemli bir suikastçinin yerine geçtiğimiz oyunda bize verilen birbirinden tehlikeli, soğukkanlılığımızı ölçen görevleri tamamlayarak örgüt adı verilen suçlular grubuna girmeye çalışıyoruz. Oyunun Türkçe dil desteği sunması da dikkat çeken noktalarından biri. 

7. Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour, Gameloft tarafından hazırlanan ve Android oyun ve uygulama mağazası olan Google Play üzerinde yerini alan Modern Combat serisinin son oyunu. Oyunun oyun severlere sunulması için Gameloft mühendislerinin yaklaşık bir yıl boyunca oyun üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Açıkçası bu kadar uzun süren bir emeğin karşılığı da oyuna yansımış görünüyor.

8. NOVA

N.O.V.A.'da uzayın derinliklerinde geçen bir hakiye bizi bekliyor. Uzayda yaşamın sırrını çözen insanoğlu koloniler kuruyor ve uzak yıldız sistemlerinde yaşamaya başlıyor. Fakat yeni yıldız sistemlerinin keşfedilmesi ile birlikte yeni uzaylı ırklar da ortaya çıkıyor. Bu uzaylı ırklar kolonilere saldırarak savaş başlatıyor. Biz de bu savaşı durdurmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz.

9. Suicide Squad: Special Ops

Filmde yer alan bütün kötü karakterleri yönetebildiğimiz oyunda, filmin hikayesine göndermeler olduğu gibi, eğer bilmiyorsanız karakterleri tanımanız açısından da güzel bir fırsat oluşturuyor. 

Android için internetsiz offline fps oyunları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir oyun oldu mu? Beğendiğiniz oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

NOVA APK

NOVA APK

NOVA APK Gameloft'un ücretsiz oynanabilir FPS oyunu. NOVA Legacy APK, bilim kurgu oyunları oynamayı sevenler için de tavsiye edilir.

ÜCRETSİZ
Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour, Modern Combat serisinin son oyunu ve birçok yeniliği de bünyesinde barındırıyor.

Suicide Squad: Special Ops

Suicide Squad: Special Ops

Suicide Squad : Gerçek Kötüler, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tablet üzerinde çalışan ve DC evreninin kötülerini yönetebildiğimiz bir tür aksiyon oyunudur.

ÜCRETSİZ
Bullet Force

Bullet Force

Bullet Force mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

ÜCRETSİZ
Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK, 70 milyondan fazla indirme ile mobildeki en popüler zombi oyunu. Into the Dead 2 oynaması ücretsizdir ve internetsiz de oynanır.

ÜCRETSİZ
Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo

Kill Shot Bravo bolca aksiyon içeren bir keskin nişancı oyunudur

ÜCRETSİZ
Dead Effect 2 APK

Dead Effect 2 APK

Dead Effect 2 APK, rpg öğeleri içeren aksiyon bilim kurgu nişancı oyunu. PC ve mobil cihazlarda oynanabilen FPS oyunu, bolca kanlı sahneler içeriyor.

ÜCRETSİZ
Dead Trigger

Dead Trigger

Heyecan dolu bir oyun olan Dead Trigger sayesinde Android cihazınız tam bir oyun konsoluna dönüşecek.

ÜCRETSİZ
LONEWOLF

LONEWOLF

LONEWOLF, hikaye odaklı keskin nişancı oyunu ve hem ücretsiz hem de Türkçe.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR