WhatsApp Alternatifleri - En İyi Uygulamalar

Facebook’un SMS’i tarihe gömen ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a alternatif olarak kullanılabilecek en iyi uygulamalara bu listede yer verdik.

WhatsApp Alternatifleri - En İyi Uygulamalar

Facebook’un SMS’i tarihe gömen ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a alternatif olarak kullanılabilecek en iyi uygulamalara bu listede yer verdik. WhatsApp alternatifleri arasından tamamen ücretsiz, kolay kullanılabilir ve de güvenli mesajlaşmaya izin veren uygulamaları seçtik.

Klasik kısa mesaj servisinin yerini alan WhatsApp’ın alternatifleri olamayacağını düşünebilirsiniz. Çoğu akıllı telefon kullanıcısı WhatsApp’ı varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak kullansa da en az WhatsApp kadar başarılı onlarca alternatif var. WhatsApp’ı bir nedenden kullanmama kararı aldıysanız WhatsApp'a alternatif uygulamalar listemizi değerlendirebilirsiniz.

BiP APK

BiP APK

WhatsApp'a yerli alternatif Turkcell BiP, Google Play'den yüklenebilir. Ücretsiz mesajlaşma ve kaliteli görüntülü arama BiP Android uygulamasında.

ÜCRETSİZ
Skype

Skype

Dünyanın en çok kullanılan sesli ve görüntülü iletişim servislerinden biri olan Skype'ın Android için geliştirilmiş sürümüdür.

ÜCRETSİZ
Telegram

Telegram

Telegram, WhatsApp yerine kullanılabilecek en iyi mesajlaşma uygulamalarından biri. Telegram Messenger Android telefonlara ücretsiz yüklenebilir.

ÜCRETSİZ
Tango

Tango

Tango, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir görüntülü konuşma ve sohbet programıdır.

ÜCRETSİZ
Signal

Signal

Android için geliştirilen mesajlaşma uygulaması Signal, kullanıcılarına sunduğu güvenli mesajlaşma seçenekleri ile uzun süredir kullanılıyor.

ÜCRETSİZ
Viber

Viber

Viber, tüm sevdiklerinizle ücretsiz şekilde mesajlaşmanıza ve HD kalitesinde sesli görüşmeler yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir Android mesajlaşma uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
WeChat

WeChat

WeChat, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz popüler mesajlaşma ve sesli görüşme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Meet (APK)

Meet (APK)

Meet Hangouts (APK), Google'ın Android kullanıcılarına ücretsiz sunduğu video konferans uygulaması.

ÜCRETSİZ
LINE

LINE

LINE, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz görüntülü konuşma ve ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
KakaoTalk

KakaoTalk

KakaoTalk, birebir ve grup konuşmaları yapabileceğiniz etkili bir Android uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Facebook Messenger (APK)

Facebook Messenger (APK)

Facebook Messenger (APK), Facebook arkadaşlarınızla çok daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde mesajlaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Kik Messenger

Kik Messenger

Arkadaşlarınızla yer farketmeksizin her yerden sohbet etmek isteyeilirsiniz. Hızlı, basit ve tek amacı anlık mesajlaşma olan Kik Messengerı, Android yüklü telefon ya da tablet bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Hangouts Chat

Hangouts Chat

Google Hangouts Chat uygulamasını indirin, iş arkadaşlarınızla iletişimde kalın.

ÜCRETSİZ
ChatON

ChatON

Samsung tarafından geliştirilen global bir sosyal ağ yaratma ve kullanıcıların tek bir noktadan tüm arkadaşlarına ulaşmasını, anlık mesajlaşabilmesini sağlayan platform bağımsız bir sohbet uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR