Signal

Signal

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 2,948
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Open Whisper Systems

Android için geliştirilen mesajlaşma uygulaması Signal, kullanıcılarına sunduğu güvenli mesajlaşma seçenekleri ile uzun süredir kullanılıyor.

Signal apk indir uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak kolayca dostlarıyla sohbetler gerçekleştirmelerini sağlayan ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine herhangi bir şekilde sohbetleriniz uygulamanın sunucusuna gönderilmiyor.

Birebir yazılı mesajlaşmalar, grup sohbetleri ve sesli aramalar yapmanızı sağlayan uygulama vasıtasıyla resim ve videolar da gönderebiliyorsunuz. Hattın her iki ucundaki kişinin de şifrelenmiş şekilde mesajları göndermeleri sayesinde internet hattınıza sızabilecek kişiler yine de mesajlarınızın içeriğini çözümleyemiyorlar. Gerçek zamanlı mesajlaşma uygulaması olarak adından söz ettiren Signal apk yükle, günümüzde WhatsApp'ın en büyük rakiplerinden bir tanesi olarak gösteriliyor.

Singal Apk Özellikleri

 • İstediğinizi söyleyin – Teknoloji harikası uçtan uca şifreleme (açık kaynaklı Signal Protocol™) sohbetlerinizi güvenli tutar. Gizlilik isteğe bağlı bir kip değil, Signal'in çalışma şeklidir. Her ileti, her arama, her zaman.
 • Hızlanın – Yavaş bir bağlantıda bile mesajlar hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilir. Signal olabildiğince sıkıntılı ortamlarda çalışmak için optimize edildi.
 • Özgür hissedin – Signal tamamen bağımsız 501c3 kar amacı gütmeyen kuruluştur. Yazılımın geliştirilmesi sizin gibi kullanıcılar tarafından desteklenmektedir. Reklam yok. Takip yok. Şaka yok.
 • Kendiniz olun – Arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurmak için mevcut telefon numaranızı ve rehberinizi kullanabilirsiniz.
 • Konuşun – İster şehrin öbür ucunda ister okyanus ötesinde olsun, Signal'in gelişmiş ses ve görüntü kalitesi arkadaşlarınızı ve ailenizi size daha yakın hissettirecektir.
 • Gölgelerde fısıldayın – Işığı görmeye dayanamıyorsanız karanlık temaya geçiş yapın.
 • Tanıdık gelsin – Her kişiye farklı uyarı seçin, veya sesleri tamamen kapatın. Simon ve Garfunkel'in 1964 yılında hakkında popüler bir şarkı yazdığı sessizliğin sesini, istediğiniz zaman bildirim sesi ayarını "Hiçbiri" seçerek deneyimleyebilirsiniz.
 • Bunu çek – Gönderilen fotoğraflarınız üzerinde çizim, kırpma, döndürme gibi işlemleri yapmak için dahili görüntü düzenleyiciyi kullanın. 1,000 kelimeye bedel fotoğrafınıza daha da fazlasını ekleyebileceğiniz yazı yazma aracı bile var.

Neden ön plana çıktı?

WhatsApp tarafından kullanıcı verilerinin Facebook'un diğer şirketlerine aktarılmasına yönelik yeni sözleşmenin yayınlanmasının ardından, çeşitli uygulamalar konuşulmaya başlandı. Özellikle kullanıcı gizliliğine önem veren Signal gibi mesajlaşma uygulamaları, insanların ilk tercihleri arasına girmeye başladı.

Signal apk yükle, WhatsApp'ın aksine kullanıcılarının herhangi bir verisini sunucularında saklamama taahhütü vermesi sebebiyle ön plana çıkmıştı. Diğer mesajlaşma uygulamalarının sunduğu bütün özellikleri bünyesinde barındıran Signal, bunu tam gizlilik içinde yaptığından ötürü halihazırda milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya devam ediliyor.

Signal Apk indir

Signal apk indirmek için masaüstünde Signal logosunun altında yer alan indir tuşuna basmanız yeterli. Ardından Tamindir sistemi sizi resmi indirme sayfasına yönlendirecektir. Mobilde ise Signal isminin hemen altında yer alan indirme tuşuna basmak suretiyle indirme işlemini başlatabilirsiniz.