Adobe Edge Inspect 1.0.385 (Mac)

Adobe Edge Inspect

Adobe Edge Inspect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    278

  • Üretici

    Adobe Systems Incorporated

Web tasarımlarınızın farklı cihazlarda, web tarayıcılarda ve çözünürlüklerde nasıl göründüğünü test etmek için Adobe Edge Inspect programını kullanabilirsiniz.

Web tasarımcıların en çok korktukları konuların başında farklı cihaz, web tarayıcı veya çözünürlüklerde tasarımların da farklı görünmesinden dolayı yaşanan problemler geliyor. Adobe Edge Inspect programı bu soruna çare olabilmek için hepimizin tanıdığı Adobe şirketi tarafından hazırlamış ve işlevini yeterince yerine getirebiliyor.

Android, iOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Edge Inspect uygulamaları ile senkronize biçimde çalışabilen yazılım bu sayede sadece bilgisayarınızda test değil diğer cihazlarda da testler gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Eğer hazırladığınız web tasarımlarının farklı koşullar altında nasıl göründüğünü test ederken bir yandan da HTML, CSS ve JS kodlarınızda değişiklikler yapabilmeyi, bu değişikliklerin sonuçlarını görmeyi istiyorsanız Adobe Edge Inspect kullanmanız gereken bir program diyebiliriz.

YORUMLAR