Coffitivity 1.0.1 (Mac)

Coffitivity

Coffitivity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Üretici

    Coffitivity, LLC

Coffitivity ile çalışmalarınıza daha kolay bir şekilde odaklanabilirsiniz

Coffitivity iş ve okul hayatınızdaki çalışmalarınıza daha kolay odaklanmanızı sağlayacak olan, Mac bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir verimlilik arttırma yazılımıdır.

İş hayatımızda kullanacağımız bir sunumu hazırlarken, projeler üzerinde çalışırken veya okulda sunacağımız tezi veya ödevleri hazırlarken uygun ortamı yakalamak her zaman mümkün olmayabiliyor. Özellikle dışarıdan gelen yüksek sesler veya aniden ortaya çıkan sesler çalışma huzurumuzu bozarak dikkatimizin dağılmasına, çalışmamızın üzerine odaklanamamıza neden oluyor.

Bilimsel araştırmaların gösterdiği üzere düzenli bir akışa sahip olan ve ani yükselmelerin yaşanmadığı sesler odaklanma ve çalışma üzerinde pozitif etki yaratabiliyor. Eğer etrafınızda yüksek gürültü varsa veya sesler aniden yükselip alçalıyorsa Coffitivity aracılığıyla çalışma ortamınıza odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Coffitivity kahve satılan bir dükkandaki sesler gibi düzenli bir yapıya sahip farklı ses akışlarını Mac bilgisayarınıza taşıyor. Bu faydalı yazılım aracılığıyla kulaklığınız veya hoparlörünüz aracılığıyla yazılımın sunduğu düzenli ses akışlarını dinleyebilir ve dikkatinizin dağılmasını engelleyebilirsiniz.

YORUMLAR