Google Web Designer 1.0.0.924 Beta (Mac)

Google Web Designer

Google Web Designer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,246

  • Üretici

    Google

Google Web Designer, Google tarafından geliştirilen ve MAC üzerinde kullanabileceğiniz bir web/grafik tasarım aracıdır.

Google Web Designer, kullanıcıların kendi reklam kampanyalarını, animasyonlarını, grafiklerini ve web tasarımlarını hazırlayabilmeleri için Google tarafından geliştirilen web tasarım aracıdır.

Google'ın özellikle reklam verenleri hedefleyerek piyasaya sürdüğü HTML 5 tabanlı Google Web Designer tasarım aracı, kullanıcıların kolayca hareketli animasyonlar ve reklam birimleri gibi çevrimiçi içerikleri hazırlamalarına olanak sunuyor.

CSS ve JavaScript noktasında farklı deneyimlere sahip olan kullanıcılara kod veya grafiksel animasyonlar oluşturma imkanı da sunan yazılım, özellikle GIF animasyonlar oluşturmayı ve paylaşmayı seven kullanıcıların çok hoşuna gidecektir.

Web Designer'ın Google'a göre en büyük avantajı reklamcılık sektöründe karışıklığa yol açan farklı platform, çeşitli cihazlar, ekran boyutları ve diğer faktörlerin önüne geçecek olması. Özellikle mobil geliştiriciler için birçok seçenek sunmakta olan yazılım, yakın zaman içerisinde birçok geliştiricinin ve web tasarımcısının en büyük yardımcılarından biri olacağa benziyor.

Profesyonel bir web tasarım aracı olarak nitelendirebileceğimiz Google Web Designer'ın en güzel özelliklerinden bir tanesi de farklı içerikler üretmek isteyen kullanıcıların yüksek seviyede tasarım veya kodlama bilgisine ihtiyaç duymaması. Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek olan programın yakın zamanda çok popüler olacağını söyleyebilirim.

Google Web Designer, katmanlı tasarım yapısı sayesinde PhotoShop ve alternatif tasarım programlarının sunduğu birçok özelliği kullanıcılarına sunuyor. Özellikle ücretsiz ve profesyonel bir web tasarım aracına ihtiyaç duyan kullanıcıların Google Web Designer'ı mutlaka denemesini öneriyorum.

YORUMLAR