MacX Free MKV Video Converter 4.1.4 (Mac)

MacX Free MKV Video Converter

MacX Free MKV Video Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    793

  • Üretici

    Digiarty

MacX Free MKV Video Converteri, MKV formatlı videolarınızı diğer popüler video formatlarına çevirmenizi sağlayan ücretsiz bir Mac yazılımıdır.

MacX Free MKV Video Converter, Mac'lerinizdeki MKV videolarınızı AVI, MOV, MP4 ve FLV formatlarına dönüştürebilen ücretsiz bir format dönüştürme programıdır. Program aynı zamanda videolarınızı YouTube, iPhone, iPad, Apple TV ve Blackberry'lerde çalışacak şekilde dönüştürme işlemi yapabiliyor.

Uygulamanın en güzel özellikleri ise MKV videolarında ekran görüntüsü alabilmek ve videolardaki ses dosyasını ayrı olarak çıkartabilmek.

Eğer MKV videolarınızı düzenlemek istiyorsanız MacX Free MKV Video Converter size bu konuda da yardımcı oluyor. Esnek düzenleme fonksiyonları sayesinde videolarınız üzerinde ufak düzenlemeler yaparak kendinize özel farklı videolarınızı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir MKV video format dönüştürme programı arıyorsanız bu programı indirerek işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Programın arayüzü oldukça kullanışlı. Yapacağınız işlemleri rahatlıkla herhangi bir problem yaşamadan yapabilirsiniz.

YORUMLAR