MacX Video Converter Free Edition 4.2.0 (Mac)

MacX Video Converter Free Edition

MacX Video Converter Free Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX Video Converter Free Edition ile kolayca videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

MacX Video Converter Free Edition kullanıcılara Mac bilgisayarları üzerinde video formatı değiştirme işlemini gerçekleştirme imkanı vermenin yanında video kesme, video kırpma ve videolara altyazı ekleme gibi video düzenleme seçenekleri de sunan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Video dönüştürme programları Windows işletim sistemi için çok sayıda alternatife sahip olsa da Mac bilgisayarlar için bu sayı çok daha az. Bu nedenle video dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli bir program bulmak oldukça zor olabiliyor. İşte MacX Video Converter Free Edition size bu konuda güzel bir çözüm sunmakta. MacX Video Converter Free Edition ile HD ve standart kalite videolarınızı farklı formatlara dönüştürebiliyorsunuz. Program size videoların ses ve görüntü kalitelerini eliniz ile değiştirebilme imkanı da veriyor. Ayrıca program içerisindeki hazır cihaz kalıpları sayesinde kendiniz ayar yapmadan iPad, iPhone veya Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olacak şekilde videolar oluşturabiliyorsunuz.

MacX Video Converter Free Edition beraberinde kullanışlı video düzenleme araçları da sunmakta. Eğer videolardaki istenmeyen bölümleri çıkarmak veya videoları kısaltmak isterseniz programın video kesme özelliği işinize yarayacaktır. Video kırpma özelliği sayesinde videoda görüntülenecek çerçeveyi belirleyebilir ve videonun kenarlarını kırpabilirsiniz. Ayrıca program videolarınıza kolayca altyazı ekleyebilmenize de olanak sağlıyor.

YORUMLAR