Snake io APK

Snake io APK

kullanıcı

Snake io APK, klasik yılan oyununu online ve farklı modlarla oynanan çok daha heyecanlı sürümü. Yılan oyunu oynaması ücretsiz ve internetsiz de oynanıyor.

Snake io APK, bir kere oynadıktan sonra kısa süre içerisinde bağımlılığa dönüşebilen, basit bir mantığa sahip; fakat bir o kadar da eğlenceli bir mobil beceri oyunu.

Snake io APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snake.io'da bir süre önce çıkış yapan ve büyük beğeni kazanan Agar.io adlı oyundaki formül klasik Snake oyunundaki yapıyla birleştiriliyor.

Oyundaki temel amacımız küçük yılanımızın noktaları yemesini sağlayarak onu en büyük yılan yapmak. Bu işi yaparken de sınırlı bir alan içerisinde diğer oyuncuların kontrol ettiği yılanlarla mücadele ediyoruz.

Snake.io'da noktaları yedikçe yılanımız uzuyor. Diğer oyuncuların yılanları da aynı şekilde uzayınca yer daralıyor. Kontrol ettiğiniz yılanla başka bir yılanı ısırdığınızda ise oyun sonlanıyor. Bu nedenle noktaları yerken dikkat etmeniz gerekiyor. Başka yılanı ısıran yılanlar ise parçalanıyor, bu parçaları yiyerek daha hızlı büyüyebilmektesiniz. Snake.io'da küçük bir yılan olsanız bile başarılı olma ihtimaliniz bulunmakta.

Snake.io'da kütle bırakarak geçici olarak hızlanabilmeniz ve rakiplerinizi aldatabilmeniz de mümkün.

Snake io APK Android Oyun Özellikleri

  • Klasik yılan oyunları
  • Ücretsiz çok oyunculu oyunlar
  • Bedava bağımlılık yapan oyun
  • Canlı birlikte etkinlikler
  • İnternetsiz oynayın.

Yiyeceklerle dolu alanda yılanın büyümesini sağlamak için yiyin. Yılan oyununun eğlenceli io versiyonunu oynayın veya eskiden telefonlarda oynanan klasik yılan oyununda yüksek puan için reflekslerinizi gösterin.

Yılan oyununda ne kadar iyi olduğunuzu diğer oyunculara gösterin. Çift oyun modunda yanınıza bir arkadaşınızı alıp onunla yarışın. Yılan oyununda iyi değil misiniz? YouTube’daki yılan oyunlarını izleyerek kendinizi geliştirin.

Hangi cihazda oynarsanız oynayın akıcı oynarsınız. Mobil joystick kontrollerle akıcı oynanış sunan yılan oyunu ücretsizdir. Diğer yılanlara ve boss yılanlara karşı savaşmak istemez misiniz? Her ay başka görünümde yeni eğlenceli etkinlikler ekleniyor.

Snake io oyunu internet bağlantısı gerektirmiyor. Reklamlar oyun zevkinizi mi bölüyor? İnterneti kapatıp keyifle oynayın. Klasik arcade oyunları bu yeni, bağımlılık yapan yılan oyununda online liderlik tablosu mücadelesiyle buluşuyor. Milyonlarca oyuncuya katılın. En uzun süre hayatta kalabilen yılan oyuncusu olduğunu gösterin.

Snake io, her mobil cihazda rahatça oynanabilecek şekilde tasarlanmış kontrollerle birlikte sorunsuz, hızlı oynanış sunar. Canlı etkinlikler, online modlarla yılan oyununa daha da heyecan katan Snake io APK olarak veya Google Play’den Android telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.