Agar.io (web)
Agar.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91,198

  • Üretici

    SEGMA

Agar.io kendinizden küçük topları yemeniz gereken heyecanlı bir multiplayer aksiyon oyunu.

Agario, son zamanlarda karşılaştığım en basit, eğlenceli ve heyecan dolu oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Web tarayıcınız üzerinden oynanabilen oyundaki amacınız sahip olduğunuz topu diğer topları yemek için kullanmak ve bu esnada beslenerek büyümek. Ne kadar büyük bir topunuz olursa o kadar güçlü olduğunuzu ve daha büyük topları yiyebildiğinizi de belirtmek gerekiyor.

Oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor ancak üreticisi reklamları kapatmanız halinde daha zor öleceğinizi belirtiyor. İlk başta sahip olduğunuz küçük küreniz, oldukça hızlı hareket edebiliyor ve ekran bulunan yemleri kolayca yiyebiliyor. Ancak küreniz büyüdükçe ve yemlendikçe hızı da giderek düşüyor ve daha kolay bir lokma olmanız mümkün hale geliyor. Diğer oyuncuları yedikçe daha da büyümeniz ve dev bir küreye dönüşmeniz de mümkün.

Oyun esnasında Space butonuna basarak ikiye veya daha fazla parçaya bölünerek rakiplerinizi yemeye devam etmeniz de mümkün. Bölünme sayesinde sizden hızla kaçan küçük rakipleri tüketmekte zorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Fakat tabii ki bölünen parçaların fazla küçük olmamaları gerektiğini unutmamalısınız.

Dilerseniz W butonuna basarak bölünmeden küçük parçaları da rakiplerinize fırlatabilir, biraz büyümelerini sağlayarak sizden kaçmalarına engel olabilirsiniz. Oyunda ne kadar büyürseniz o kadar yüksek bir skor sahibi olabiliyorsunuz ve bu sayede listenin en tepesinde yer alabiliyorsunuz. Ancak haritada bulunan dikenlerin büyük küreler için çok daha tehlikeli olduklarını da belirtmek gerekiyor. W butonunu kullanarak bu küreleri büyük rakiplerin üzerine fırlatmak da mümkün.

Eğer bağımlılık yapıcı yeni bir oyun arayışındaysanız Agario’da aradığınızı kesinlikle bulabileceğinizi söyleyebilirim. Agar.io'nun Android ve iOS sürümlerini aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

Agar.io Android

Agar.io iOS

YORUMLAR