Autodesk 123D Design (web)

Autodesk 123D Design

Autodesk 123D Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,473

  • Üretici

    Autodesk Inc

Autodesk 123D Design ile hızlı bir şekilde 3 boyutlu tasarımlar oluşturabilirsiniz

Autodesk 123D Design kullanıcılara akıllarındaki fikirleri kolayca 3 boyutlu tasarımlara dönüştürme imkanı veren bir 3 boyutlu modelleme servisidir.

İnternet tarayıcınız üzerinden erişebileceğiniz Autodesk 123D Design servisi bize sadece internet bağlantısı kullanarak 3 boyutlu modellemeler oluşturma ve bu modellemeleri sahip olduğu 3 boyutlu yazıcı desteğiyle çıktılara dönüştürme imkanı vermekte.

Autodesk 123D Design profesyonel CAD deneyimi gerektirmeyen arayüzü ile kullanıcı dostu bir yapı sunuyor. Kullanıcılar servisin sahip olduğu interaktif araçları kolay bir şekilde kullanabilmekte. Autodesk 123D Design ile 3 boyutlu tasarımlar oluştururken ilk olarak basit şekil kalıplarından birini seçiyoruz. Sonraki adımlarda interaktif düzenleme araçları ile bu şekilleri işliyoruz ve kendi modellemelerimizi oluşturuyoruz. Autodesk 123D Design akıllı bir yapıya sahip. Eğer parça tasarımları yapıyorsanız uygulama parçalar arasındaki bağlantı noktalarını otomatik olarka tanımlayabiliyor ve parçaları birleştirebiliyor. Bunun yanında bağlantı noktalarını kendiniz de oluşturabiliyorsunuz.

Autodesk 123D Design ile oluşturduğunuz tasarımlara başka bilgisayarlardan veya servisin iPad uygulamasından ulaşabilmektesiniz.

YORUMLAR