ESET Online Scanner (web)

ESET Online Scanner

ESET Online Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ESET Online Scanner, ücretsiz online virüs tarama ve temizleme aracı.

ESET Online Scanner, antivirüs programı kullanmıyor, bilgisayarınızda virüs olup olmadığını merak ediyorsanız Windows işletim sistemli bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz online virüs tarama ve temizleme aracı.

Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera tarayıcı başta olmak üzere sıklıkla kullanılan tüm tarayıcılarla uyumlu olan ESET Online Scanner, antivirüs programlarının bilgisayarı yavaşlattığını düşünüp herhangi bir güvenlik programı kullanmayanların anlık olarak tarama yapabilecekleri bir araç. Web tarayıcı üzerinden çalışan araç benzerlerinin aksine bulduğu virüsü temizleme yeteneğine sahip.

Tarayıcının online virüs taraması için ihtiyaç duyduğu eklentileri yükledikten sonra en yeni virüslerin d tespit edilebilmesi için virüs imzaları güncelleniyor. Ardından tek tıkla tarama işlemini başlatıyorsunuz. Sistem derinlemesine tarandığından (arşiv dosyaları dahil) biraz uzun süren bu adımın ardından sisteminizde virüs veya sistem performansını etkileyen zararlı olup olmadığı ortaya çıkıyor. Bu noktada bir daha tarama yapmayacaksanız silebileceğiniz bir seçenek çıkıyor. Dilerseniz işaetlemeyip ESET Online Scanner’ı bir sonraki kullanmanızda yeniden indirme yapmadan doğrudan tarama yapabiliyorsunuz.

Not: ESET Online Scanner, çoğu internet tarayıcı ile uyumlu. Internet Explorer dışında bir baika tarayıcıda açmanız durumunda öncelikle ESET Smart Installer’ı yüklemeniz gerekiyor.

YORUMLAR