Mynet Tavla (web)

Mynet Tavla

Mynet Tavla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,196

  • Üretici

    Mynet

Mynet Tavla, ülkemizde en çok sevilen masa oyunlarından bir tanesi olan Tavla'yı Facebook üzerinde oynama imkanı sunan Mynet Tavla oyunu.

Mynet Tavla, binlerce oyuncunun farklı odalarda Facebook arkadaşları yada diğer oyuncular ile online olarak tavla oynamasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Facebook tavla oyunu. Mynet'e ait olan oyundaki başarınız sahip olduğunuz puanla doğru orantılı. Puanınıza göre farklı odalara girip rakipleriniz ile tavla oynayabiliyorsunuz.

Oyundaki VIP üyelik sistemine katılarak tüm VIP odalara erişim sağlayabildiğiniz gibi, dilerseniz hiç bir ücret ödemeden normal odalarda oyun oynayabiliyorsunuz. Sade bir tasarıma sahip olan oyunda rakipleriniz ile sohbet etme imkanınız da bulunuyor. Böylece farklı şehirlerden yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Oyun ekranının sağ tarafında Mynet Tavla oynayan arkadaşlarınızın ve genel olarka zirvedekilerin listesini görüntüleyebiliyorsunuz. Eğer listenin başında olmak istiyorsanız, he mtavlayı iyi oynamalı hem de gerektiğinde risklere girip şansınızı denemeniz gerekiyor.

Oyun içerisindeki oda isimleri, şehir, semt, profesyonellik, puan, başarı vb. şekilde ayarlanmış. En sevdiğiniz odaları belirleyerek düzenli olarak bu odalarda oynayabilirsiniz.Oyunda puanınız biterse günlük aktiviteler ve sunulan fırsatlar ile kazanma şansından ayrı olarak puan satın alabiliyorsunuz.

Eğer boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz yada stres atmak için oynayabileceğiniz bir tavla oyunu arıyorsanız, Mynet Tavla'yı Facebook hesabınız üzerinden ücretsiz olarak oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR