Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları (windows)

Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları

Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    890

  • Üretici

    Google

Android 5.0 Lollipop Duvar Kağıtları ile Android cihazınıza Android 5.0 görünümü kazandırabilirsiniz

Eğer Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletinize en son Android versiyonu Android 5.0 Lollipop'u yüklemek için can atıyorsanız biraz beklemeniz gerekebilir.

Google, yeni nesil Nexus cihazlarla birlikte Android 5.0 Lollipop işletim sistemini resmi olarak duyurmuştu ve yeni Android işletim sistemi versiyonunun getireceği yenilikleri kullanıcılarla paylaşmıştı. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi birçok heyecan verici özelliği beraberinde getiriyor. Bu özelliklerden bazıları kullanıcı tecrübesine yönelik, bazıları ise Android cihazınızın görünümünü daha hoş hale getirmeyi amaçlıyor. Yeni Android 5.0 Lollipop duvar kağıtları da Android cihazınızın arayüzünün çok daha güzel görünmesini sağlayacak özelliklerden biri. 

Eğer yeni nesil Nexus cihazları satın almayı düşünmüyorsanız Android 5.0 Lollipop işletim sistemini hemen indirmeniz mümkün olmayabilir; çünkü Nexus cihazlar haricindeki Samsung, Sony, HTC ve LG gibi Android cihazlar Android işletim sistemi güncellemelerini gecikmeli olarak almaktalar. Bu nedenle yeni Android 5.0 Lollipop görünümüne de daha geç kavuşabilirsiniz. Fakat bu içeriğimizde bir araya getirdiğimiz Android 5.0 Lollipop önizlemesinden alınan duvar kağıdı seçeneklerini indirerek Android cihazınızda Android 5.0 Lollipop görünümünü yakalayabilirsiniz.

Zip arşivi şeklinde olan duvar kağıdı koleksiyonunu Winzip veya Winrar programlarını kullanarak bilgisayarlarınızda açtıktan sonra Android cihazınıza transfer edebilirsiniz:

Android 5.0 Lollipop seslerine bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

YORUMLAR