Android Live Wallpaper Maker 1.3.1 (windows)

Android Live Wallpaper Maker

Android Live Wallpaper Maker
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,903

  • Üretici

    A-PDF.com

Android Live Wallpaper Maker, Android cihazlarınız için APK formatında canlı duvar kağıtları hazırlayabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Android Live Wallpaper Maker, bilgisayar ortamında Android cihazlarınız için hareketli (canlı) duvar kağıtları oluşturabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Yerel resim ve animasyon dosyalarınızı kullanarak APK formatında canlı ekran koruyucular veya hareketli duvar kağıtları hazırlayabileceğiniz program sayesinde, Android cihazlarınızın ekranı çok daha eğlenceli bir hale gelecek.

Özellikle kendi özelleştirilebilir duvar kağıtlarını oluşturmak isteyen ev kullanıcılarının çok hoşuna gideceğiniz düşündüğüm program sayesinde, herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan kolayca canlı duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği Android Live Wallpaper Maker'ı kullanmaya başlarken yapmanız gereken ilk şey bir arka plan resmi seçmektir. Ardından bu arka plan resmi üzerine yerleştireceğiniz farklı objelere ve nesnelere istediğiniz efektleri ekleyerek, arka plan üzerinde hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.

Hatta program kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde animasyonlar oluşturabilmeleri için GIF formatındaki hareketli resim dosyalarından yararlanmalarına da olanak sağlamaktadır.

Hareketli duvar kağıdınızla ilgili tüm işlemleri tamamladıktan sonra APK formatında çıktı alabilmek için yine program içerisinde yer alan uygulama oluşturma sihirbazını kullanabilir ve kolayca ihtiyacınız olan Android versiyonuna uygun olan uygulamaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Son günlerde Google Play üzerinde canlı duvar kağıdı yayınlayan bir çok üreticinin favori programı olan Android Live Wallpaper Maker'ı sizlerin de denemenizi öneririm. Yaratıcılığınızı konuşturun ve en etkileyici duvar kağıtlarına can katın.

YORUMLAR