Audio Cutter Free 5.0 (windows)

Audio Cutter Free

5.0
Audio Cutter Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audio Cutter Free, ses dosyalarını kesip farklı formatlara dönüştürmenizi sağlayan hızlı ve ücretsiz bir araç.

Audio Cutter Free, adından da anlayacağınız üzere ses yani audio dosyalarınızı kesme ve format dönüştürme işlemleri yapabilmenizi sağlayan yararlı bir program. MP3, WMA, OGG ve WAV formatlı dosyalarınızı istediğiniz gibi kesebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri yaparken orijinal ses dosyasının aynı ses kalitesinde işlem yapan program, oldukça hızlı çalışıyor. Böylelikle ses dönüştürme ve kesme işlemleri için çok fazla zaman harcamanıza da gerek kalmıyor.

Ses dosyalarını kesebilmek için ses dosyasını program üzerinde açarak başlangıç ve bitiş noktasını seçerek kes tuşuna yani ''Cut'' tuşuna basmanız yeterli. Ayrıca kesme işlemi yapacağınız ses dosyalarını program içerisindeki oynatıcı üzerinde çalıştırarak kesmeden önce dinleyebilirsiniz. Bu sayede yanlış işlem yapmanızı önleyebilir ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Audio Cutter Free'yi indirerek herhangi bir kısıtlama yada süre limiti olmaksızın bilgisayarlarınızda kullanabiliyorsunuz. Eğer bu tür bir programa ihtiyaç duyuyorsanız audio Cutter Free'ye mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR