Batch Video To Image Extractor 0.1.7 (windows)

Batch Video To Image Extractor

Batch Video To Image Extractor
ÜCRETSİZ
İndir 7.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batch Video To Image Extractor programı ile elinizdeki videoların karelerini resim dosyaları olarak yakalayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Batch Video To Image Extractor programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda videolardan ekran görüntüleri almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program olarak karşımıza çıktı ve böylece elinizdeki videoların istediğiniz anlarını en kolay yoldan resim dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.

Program hem tek bir videonun hem de arka arkaya listeye eklediğiniz çok sayıdaki videonun tüm karelerini resim olarak kaydedebildiği için oldukça işlevsel bir toplu işlem yeteneğinin olduğunu söyleyebilirim.

İsterseniz videonun her karesinden alınan resimleri ayrı ayrı kaydedebilir, dilerseniz de 225 adede kadar farklı kareyi tek bir resme sıkıştırabilirsiniz. Bu anlamda yeteri kadar geniş seçenekler sunduğunu söylemek mümkün.

Programın arayüzü basit ve anlaşılır şekilde hazırlandığı için kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Kullanırken işlem hızının da böyle yoğun bir operasyon için yeterli olduğu söyleyebilirim. Bilgisayarınız çok eski değilse herhangi bir kasılma ya da zorlanma meydana gelmeyecektir.

Eğer sık sık kısa videolar ya da filmlerden ekran görüntüleri almakla uğraşıyorsanız en iyi sonuçları elde edebileceğiniz bu tip uygulamalara kesinlikle göz atmalısınız. Batch Video To Image Extractor'u videolardan kareler yakalamak için denemeyi unutmayın.

YORUMLAR