Blaze Video Magic Ultimate 6.2.1 (windows)

Blaze Video Magic Ultimate

DİKKAT! TAMİNDİR EDİTÖRÜ UYARIYOR Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılanmıştır. Yine de indirmek isterseniz sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın!

http://www.blazevideo.com/download/VideoMagicUltimate.exe

(PEKİ NEDEN BU İÇERİK HALA TAMİNDİR'DE YAYINLANIYOR?)

Blaze Video Magic Ultimate
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blaze Video Magic Ultimate ile video ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz

Blaze Video Magic Ultimate kullanıcılara video indirme, video dönüştürme, video düzenleme özelliklerinin hepsini bir arada sunan, bu özelliklere farklı kullanışlı ek özellikler de ekleyen kullanışlı bir yazılımdır.

Blaze Video Magic Ultimate'yi bir YouTube video indirme aracı olarak kullanabilirsiniz. Program sayesinde YouTube üzerinde seyrettiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydedebilir ve internet üzerinden video seyrederken oluşan takılma, düşük kalite gibi problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Blaze Video Magic Ultimate internet üzerinden indirdiğiniz videoları veya bilgisayarınızda depoladığınız diğer videoları farklı formatlara dönüştürebilmektedir. Böylece video oynatma problemlerini, format uyumsuzluklarını ve benzeri problemleri giderebilirsiniz.

Blaze Video Magic Ultimate videolar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza da yardımcı oluyor. Programı kullanarak video kesme, video birleştirme ve video kırpma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Programın bu özellikleri sayesinde farklı videoları birbirine ekleyebiliyor, videolardan istemediğiniz bölümleri çıkarabiliyor veya videoların kenarlarını kırparak videoları ölçeklendirebiliyorsunuz.

Blaze Video Magic Ultimate kullanarak ses dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmeniz de mümkündür. Blaze Video Magic Ultimate fotoğraflarınızdan slideshow hazırlamanıza ve iPhone zil sesi yapmanıza da imkan tanıyor. Blaze Video Magic Ultimate sunduğu bu zengin araç seçenekleriyle videolar ve ses dosyalarıyla ilgili hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekte.