Book Of Potentia 2 (windows)

Book Of Potentia 2

Book Of Potentia 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Book Of Potentia 2 kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunudur

Book Of Potentia 2 eğer eski masaüstü bilgisayarınızın veya dizüstü bilgisayarınızın rahatça çalıştırabileceği düşük sistem gereksinimli oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Book Of Potentia 2'de büyü kitabı çalınan bir büyücünün yerine geçiyoruz. Çalışanan kitabımızı bulmak için tehlikeli canavarlar ve ölümcül tuzaklarla dolu zindanlara dalmamız gerekiyor.

Book Of Potentia 2'de kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetirken büyü güçlerimizle canavarlarla savaşıyoruz. Bize ateş, buz, rüzgar ve toprak güçlerini kullanma imkanı veriliyor. Bir bölümü geçebilmek için ekrandaki bütün canavarları ve canavarların çıkış noktalarını yok etmemiz gerekiyor. Ekrandaki büyük çömlekleri kırarak yeni büyülü güçler kazanabiliyor, sandıkları açarak altın ve geçici bonuslar toplayabiliyoruz.

Eğer Xbox control cihazına sahipseniz Book Of Potentia 2'yi aynı bilgisayar üzerinde 2 arkadaş birlikte oynayabilirsiniz. Oyundaki bölümler rastgele bir düzenle yaratılıyor, yani her oynayışınızda karşınıza farklı bölümler çıkıyor.

Retro tarzda grafiklere sahip Book Of Potentia 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- Dual Core işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 200 MB boş depolama alanı

- Yerel çoklu oyuncu modu için 2 adet Xbox 360 kontrol cihazı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

ARTILAR

Bölümlerin rastgele düzenle yaratılması

Tamamen ücretsiz

Düşük sistem gereksinimleri

EKSİLER

YORUMLAR