Cloud Pirates (windows)

Cloud Pirates

Cloud Pirates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Pirates onlineo larak oynanabilen bir korsan oyunudur

Cloud Pirates eğer farklı bir korsan oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz MMO türünde bir online aksiyon oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cloud Pirates'da oyuncular açık denizler yerine gökyüzünde korsanlık yapıyorlar. Korsan gemilerimizi bulutlar üzerinde yönlendiriyor, ve diğer korsan gemilerini bularak top ateşine tutuyoruz. Savaşları kazandıkça da ganimetler topluyoruz.

Cloud Pirates'da oyunucular korsan gemilerini hem görsel olarak geliştirebiliyorlar hem de silahlarını geliştirebiliyorlar. Savaşların kazandığımızda toplayacağımız parçalarla bu işleri gerçekleştirebilmekteyiz. Oyunun taktiksel bir oynanışa sahip olduğu söylenebilir. Savaşları kazanabilmek için takımınızla iyi iletişim kurmanız, rakiplerinize tuzaklar kurmanız ve gemilerinizin yeteneklerini birleştirmeniz gerekiyor.

Cloud Pirates tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olmasına rağmen makul sistem gereksinimleri ile birlikte gelmekte. Cloud Pirates'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2.1 GHz Intel Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- 256 MB Nvidia GeForce 8600 GT ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR