CrazyTalk 7.2.1824.1 (windows)

CrazyTalk

CrazyTalk
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    100,664

  • Üretici

    Reallusion Inc.

CrazyTalk ile karakterleri sesinizle uyumlu bir şekilde konuşturabilir, yüzdeki dudak oynatma ve kas hareketlerini detaylı bir şekilde ayarlayarak hazırladığınız çizgi film veya animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Artık resimlerdeki karakterleri CrazyTalk programı ile konuşturabileceksiniz. İstediğiniz resim dosyasına ses efektleri verirken aynı zamanda resimdeki yüzü hareketlendirebilecek ve yüz mimiklerini dilediğiniz şekilde ayarlayabileceksiniz. Artık sizde kendi çizgi filmlerinizi oluşturabilir veya günümüz teknolojisinde animasyonlar yaratmaya başlayabilirsiniz.

CrazyTalk ile kendi sesinizi kaydedebilir ve sesinize uyumlu şekilde dudak oynatan, konuşan ve yüz ifadeleri ile anlattığı şeyi karşısındakine en iyi şekilde yansıtan hareketli resimler yani animasyonlar oluşturmak oldukla eğlenceli ve kolay.

Basit bir arayüz ile her türden kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği CrazyTalk sahip olduğu özellikler ve seçenekler ile bir yüz animasyonu hazırlarken ihtiyacınız olabilecek her türlü aracı içerisinde bulunduruyor. Hareketli avatarlar hazırlayabileceğiniz, tanıtım animasyonları oluşturabileceğiniz veya kendi çizgi film serinizi hazırlayabileceğiniz bu profesyonel yazılım dosyaları kaydetmeniz için en popüler video formatlarını da destekliyor.

Sistem Gereksinimleri:

- Pentium IV 2GHz veya daha fazlası önerilir
- 512MB RAM veya daha fazlası önerilir
- 1GB disk alanı veya daha fazlası önerilir
- Ses Kartı/Ekran Kartı/Klavye/Mouse/Mikrofon/Hoparlör
- 1024 x 768 veya daha fazla ekran çözünürlüğü
- 128 MB RAM video belleği veya daha fazlası önerilir

YORUMLAR