Free Gif Effect

Free Gif Effect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,877
  • DOSYA BOYUTU 7.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Free Gif Effect kendi kişisel resimlerinize farklı efektler ekleyerek GIF dosyaları oluşturabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Free Gif Effect bilgisayarınızda bulunan kişisel fotoğraf ve resimlerinize farklı animasyon ve efektler ekleyerek kendi gif dosyalarını oluşturabilmeniz için tasarlanmış basit ve kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca kullanabileceğiniz program, kendi animasyonlu GIF dosyalarınızı yaratabilmeniz için kullanıcılara imkan sunuyor.

Resimleriniz üzerine uygulayabileceğiniz farklı efektler sayesinde resimlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilir ve sevdiklerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.

Kare hızını ve animasyon çözünürlüğünü de ayarlamanıza izin veren programı kullanabilmek için yapmanız gereken şey üzerine efekt eklemek istediğiniz resmi ve uygulamak istediğiniz efekti seçtikten sonra dosyayı kaydetmek.

Farklı animasyonlar ekleyerek gif dosyalarına dönüştürdüğünüz resimleriniz, bilgisayarınıza kaydedilirken aynı zamanda üretici sunucusu üzerine de kaydedilmektedir. Bu sayede resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz zaman kolayca size verilen bağlantı adresini arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterli olacaktır.

Farklı animasyonlar kullanarak hazırlayabileceğiniz gif dosyalarını sadece birkaç tıkla hazırlayabileceğiniz basit ve kullanışlı bir programa ihtiyacınız varsa Free Gif Effect tam aradığınız program olabilir.