Crimson Earth (windows)

Crimson Earth

Crimson Earth
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crimson Earth bolca kan içeren bir zombi oyunudur

Crimson Earth eğer zombi oyunu oynamayı seviyorsanız size aradığınız eğlenceyi sunabilecek TPS türünde bir aksiyon oyunu.

İçerdiği vahşet ile dikkat çeken Crimson Earth'te dünyanın zombiler tarafından istila edildiği, sokakların tamamen zombu orduları tarafından kontrol altında tutulduğu bir felaket senaryosu bizi bekliyor. Açık dünya tabanlı bir oyun olan Crimson Earth'te tek başımıza yüzlerce zombiyle savaşarak hayatta kalmaya ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Crimson Earth'teki bölümlerde zombiler üzerimize dalgalar halinde saldırırken onları farklı şekillerde yok edebiliyoruz. Dilerseniz onları yakabiliyor, patlayabiliyor, silahlarınızla kafalarına ateş ederek durdurabiliyor ve toplu katliam yapabiliyorsunuz. Oyunda ekranda aynı anda 500 zombi görebiliyorsunuz ve kopan uzuvlar havada uçuşabiliyor, yerler kan gölüne dönebiliyor.

Crimson Earth'de karşımıza çıkan 5 farklı zombi türünü tabancalar, yarı otomatik ve tam otomatik silahlar, tüfekler, alev silahları ile temizleyebilmekteyiz. Ayrıca kahramanımızın sahip olduğu hava desteği çağırma ve bomba yağdırma gibi özel yeteneklerle avantaj kazanabiliyoruz.

Tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olan Crimson Earth'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 400 serisi ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 3 GB boş depolama alanı