Dead Island: Epidemic (windows)

Dead Island: Epidemic

Dead Island: Epidemic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,404

 • Üretici

  Deep Silver

Dead Island Epidemic bolca aksiyon sunan ve yüksek tansiyona sahip olan bir zombi oyunudur

Dead Island: Epidemic çok oyunculu altyapıya ve hack and slash türünde bir oyun yapısına sahip olan bir zombi oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dead Island: Epidemic ya da kısaltılmış adıyla DIE bilgisayarlarımızda oynadığımız Dead Island oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahip olan bir oyun. FPS türündeki Dead Island serisini aksiyon-RPG türüyle buluşturan Dead Island: Epidemic beraberinde bu tür için oldukça güzel yenilikler de getiriyor. Oyun bir MOBA oyununu andıran bir havaya da sahip; fakat birkaç öneml detayla MOBA oyunlarından ayrılıyor.

Dead Island: Epidemic'de 2 farklı oyun modu yer alıyor. Oyunun Crossroads modunda oyuncular takımlar halinde zombilere karşı mücadele verebiliyorlar veya oyunun Scavenger modunda diğer oyuncularla savaşabiliyorlar. Oyunun PvP modu oldukça ilginç. Bu modda 3 takım birbiriyle çarpışmakta. Scavenger modunda amacımız ise anahtar noktaları ele geçirme, erzakları ele geçirme ve zombi güruhlarının arasından yolumuzu açma. Bu işi yaparken diğer oyuncularla da çarpışıyoruz ve zorlu bir mücadeleye girişiyoruz.

Dead Island: Epidemic kontrol sistemi de kendine has bir yapıya sahip. Oyunda kahramanımızı fare tıklamalarıyla yönlendirmek yerine klavyedeki W, S, A, D tuşlarını kullnarak yönlendiriyoruz ve fare yardımıyla nişan alıyoruz. Oyunda kahramanımız hem yakın mesafede etkili balta, testere ve kılıç gibi silahları kullanabiliyor, hem de uzak mafede etkili ateşli silahları kullanabiliyor. Oyun sırasında bu silahlar arasında geçiş yapabiliyoruz ve bu özellik oyuna dinamiklik kazandırıyor. Oyunda toplayacağınız planlarla kendi silahlarınızı oluşturabiliyorsunuz veya silahlarınızı modifiye ederek özelliklerini geliştirebiliyorsunuz.

Dead Island: Epidemic'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

 • Service Pack 1 yüklü Windows 7
 • 1.8 GHZ çift çekirdekli Intel Core 2 Duo işlemci
 • 2 GB RAM
 • Nvidia GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 3870 ekran kartı
 • 3 GB boş depolama alanı
 • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

ARTILAR

Yüzlerce farklı silah seçeneği

Dinamik savaş sistemi

Güzel grafikler

3 Takımlı PvP modu

EKSİLER

YORUMLAR