Desktop Sidebar v1.04.75 (windows)

Desktop Sidebar v1.04.75

Desktop Sidebar v1.04.75
ÜCRETSİZ
İndir 8.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Desktop Sidebar aracı, Windows XP'ye yeni nesil Windows Longhorn'un işlevselliğini ekliyor. Ayrıca kullanışlı bir bilgi merkezi görevi de görüyor.

Sidebar, e-postalarınızı alıyor ve kullanıcıları haberler, hava durumu bilgileri ve hoş vakit geçirmelerini sağlayacak materyaller ile besliyor.

Birçok görevi üzerinde toplayan ve Windows XP'den çok daha fazlasını sunan bu aracı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu adreste çalışmanızı kolaylaştıracak çok sayıda eklenti de bulabilirsiniz. Sidebar üzerindeki tüm fonksiyonlar konularına göre panellere ayrılmışlardır. İstediğiniz panelin, (örneğin Slideshow'un) konfigürasyonunu yapmak için ilk olarak üzerine sağ tuşla tıklayın ve açılan kısayol menüsündeki Panel Properties komutunu çalıştırın. Sidebar ile ilgili temel ayarlara ise yine kısayol menüsünde bulunan Properties komutunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

rnSidebar üzerindeki tüm fonksiyonlar konularına göre panellere ayrılmışlardır. İstediğiniz panelin, (örneğin Slideshow'un) konfigürasyonunu yapmak için ilk olarak üzerine sağ tuşla tıklayın ve açılan kısayol menüsündeki Panel Properties komutunu çalıştırın. Sidebar ile ilgili temel ayarlara ise yine kısayol menüsünde bulunan Properties komutunu kullanarak ulaşabilirsiniz.rnrn

YORUMLAR