Easy Hash 2.3 (windows)

Easy Hash

2.3
Easy Hash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Hash programını kullanarak elinizdeki dosyaların hash kodlarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Eash Hash programı sayesinde internetten indirdiğiniz dosyaların ya da bir yerden bir yere kopyaladığınız dosyaların eksiksiz ya da virüssüz olduğunu kontrol edebilmek için kullanılabilen Hash kodlarını kolayca elde edebiliyor, böylece dosyalarınızın tamam olduğundan emin olabiliyorsunuz. Hash hesaplama bir dosyanın orijinali ile tamamen aynı olduğunu kontrol edebilmek için kullanılabilecek en güvenilir yöntem olduğu için programın bilgisayarınızda bulunması oldukça işinize yarayacaktır.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen programı direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle isterseniz flash disklerinizde taşıyarak yanınızda götürebilir ve başka bilgisayarlarda da çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü herkesin kolayca anlayabileceği şekilde düzenlenmiş ve böylece tüm fonksiyonlarına erişmek için pek de çaba sarfetmek gerekmiyor. Sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde sürekli olarak dosya açmakla uğraşmıyor ve dosyalarınızı direkt olarak program içerisine bırakabiliyorsunuz.

Dilerseniz elinizde önceden bulunan hash kodları ile karşılaştırma yaparak birebir aynı olup olmadıklarının kontrolünü de Easy Hash'e bırakabiliyorsunuz. Eğer sık sık dosya indirme ve taşıma işlemleri yapıyorsanız elinizde bulunması gerekenlerden birisi diyebilirim.

YORUMLAR