Eternal Fate (windows)

Eternal Fate

Eternal Fate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eternal Fate ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Eternal Fate eğer Diablo tarzı hack and slash dinamiklerine sahip aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Eternal Fate'te fantastik bir maceraya atılırken bu macerayı diğer oyuncularla paylaşabiliyoruz. Oyunun sahip olduğu multiplayer yapısı sayesinde diğer oyuncularla birlikte görevleri tamamlamaya çalışabilir, zindanlara dalarak bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilirsiniz.

Eternal Fate'in sahip olduğu çoklu platform desteğiyle oyunu mobil cihazlarında ve bilgisayarlarında oynayan oyuncular eşleşebiliyorlar ve bu sayede oyuncu bulma sıkıntısı yaşanmıyor. Oyunda co-op şeklinde ortak bir şekilde savaşabileceğiniz gibi PvP modunda diğer oyunculara karşı savaşabilmeniz ve yeteneklerinizi test etmeniz de mümkün. Oyunun içinde yüzlerce farklı kahraman seçeneği yer alıyor. Bu kahramanları oyunu oynadıkça geliştirebilmeniz ve daha kuvvetli hale getirebilmeniz de mümkün.

Eternal Fate'de dilerseniz loncalara katılarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Oyunun genel olarak tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Eternal Fate'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ işlemci
  • 512 MB RAM
  • DirectX 9.0
  • 500 MB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR