Fast Link Checker Lite 2.2.608 (windows)

Fast Link Checker Lite

Fast Link Checker Lite
ÜCRETSİZ
İndir 17.13 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Link Checker Lite ile web siteleri üzerinde yer alan kırık dosya bağlantılarını kolayca bulabilirsiniz.

Fast Link Checker Lite, kullanıcıların kendi web siteleri veya farklı web siteleri üzerinde yer alan kırık bağlantıları görüntüleyebilmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Bu program yardımıyla belirtmiş olduğunuz web adresi üzerinde yer alan tüm bağlantıları ve sayfaları kolayca kontrol edebilirsiniz. Her ne kadar bağlantı adresini yazmış olduğunuz tek bir sayfayı kontrol etse de bunun yanında tüm site içeriğini de kontrol etmektedir.

Tarama işlemi sonunda site üzerinde yer alan tüm kırık linkleri kullanıcılara kolay ve anlaşılabilir bir rapor üzerinde sunan program, isterseniz bu raporu doğrudan bir dosya olarak kaydetmenize de izin vermektedir.

Fast Link Checker Lite ile oluşturulan raporlar içerisinde sayfa başlığı, içerik türü, sayfa boyutu, son değiştirilme tarihi, sayfanın karakter seti, sayfanın açılış süresi, kaynak türü ve benzeri birçok yararlı bilgi yer almtakadır.

Özellikle web geliştiricileri ve SEO ile ilgilenen kullanıcılar için çok yararlı olacağını düşündüğüm Fast Link Checker Lite'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR