Free Video to GIF

Free Video to GIF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Video to GIF ile videolarınızı GIF animasyonlara dönüştürebilirsiniz

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek için Animasyon kategorimize göz atabilirsiniz.

Free Video to GIF kullanıcılara bilgisayarlarında kayıtlı olan videolardan GIF formatında animasyonlar oluşturma imkanı veren ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir videolardan GIF yapma yazılımıdır.

GIF animasyonları farklı resimlerin birleşiminden oluşan ve bize video gibi görsel bir kaynak hakkında özet bilgiler verebilen resim dosyalarıdır. Bu türde resim dosyalarını oluşturmak için ise farklı yazılımlar kullanmak gereklidir. İşte bu tür bir yazılım olan Free Video to GIF bize kaynak olarak belirleyeceğimiz video dosyalarını kısa GIF animasyonlarına dönüştürme imkanı veriyor.

Free Video to GIF oldukça sade bir arayüze sahip. Program GIF animasyonunuzda kullanacağınız kareleri kaynak video üzerinden seçmenize imkan tanımakta. Free Video to GIF kaynak olarak MP4, WMV, AVI ve FLV gibi video formatlarını kullanabilmenize izin veriyor. Ayrıca GIF animasyonunun kalitesini ve çözünürlüğünü de berlirleyebilmektesiniz.

Free Video to GIF GIF animasyonlarını oluştururken size gerçek zamanlı bir önizleme sunuyor ve oluşturacağınız animasyonlar hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca GIF animasyonlarında kullanılacak kareleri belirlerken video üzerindeki başlangıç ve bitiş noktalarını belirlemeniz de mümkün.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

YORUMLAR