FreeTrim MP3

FreeTrim MP3
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ses dosyalarınızı kolayca düzenlemenize yardımcı olan başarılı bir program.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ses dosyalarınızın başlangıcında veya sonunda gereksiz sessiz boşluklar var ve bunlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? FreeTrim Mp3, ses dosyalarınızdaki bu istenmeyen boşlukların olduğu bölümleri kolayca temizlemenize yarayan başarılı bir program.

MP3, WMA, WAV, OGG formatındaki ses dosyalarınızın istediğiniz bölümlerini kolayca kesebilir, parçalayabilir veya program içerisindeki araçlar yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu dört ses formatından istediğiniz şekilde dışa aktarma yapabilirsiniz. Deneme sürümünde sadece wav formatında dışa aktarım yapma şansına sahibiz.

Programın içerisinde aynı zamanda iki tane farklı ses dosyasını üst üste bindirerek mix ve remix yapmak gibi güzel bir özellikte bulunmakta. Bunun dışında programla yardımıyla ses dosyalarımıza farklı efektler uygulama şansına da sahip oluyoruz.

Programın kullanımı gayet basit. Sürükle bırak yöntemiyle istediğimiz ses dosyasını programın içerisine attıktan sonra tek yapmamız gereken başlangıç-bitiş noktalarını ayarlayarak kırpma işlemini yapmak ve ses dosyamızın son halini istediğimiz formatta dışa aktarmak.