Gather Proxy 7.9 (windows)

Gather Proxy

7.9
Gather Proxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gather Proxy, kullanıcıların kendi proxy sunucularını oluşturabilecekleri ve proxy sunucuları hakkında bilgi toplayabilecekleri ücretsiz bir proxy programıdır.

Gather Proxy, kullanıcıların kendi proxy sunucuları oluşturmaları ve halihazırda var olan proxy sunucuları hakkında bilgi almaları için tasarlanmış olan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir proxy programıdır.

Kurulum gerektirmeyen taşınabilir bir program olan Gather Proxy, bu sayede Windows Kayıt Defteri üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

Herhangi bir USB flash bellek üzerine kopyalayabileceğiniz programı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve istediğiniz zaman doğrudan USB Flash bellek üzerinden kullanabilirsiniz.

Proxy sunucuları üzerine birçok gelişmiş ayarı ve özelliği kullanıcılara sunan program, aynı zamanda oldukça sade ve temiz bir arayüze sahip olduğu için kolay bir kullanıma da sahip.

Sahip olduğunuz proxy listelerinin listesini doğrudan program üzerine aktarabilir veya isterseniz kendi belirleyeceğiniz bağlantı adresleri için proxy bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Firefox, Internet Explorer veya Google Chrome gibi tarayıcılarınız için kendi belirleyeceğiniz vekil sunucu ayarlarını kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

İhtiyacınız olabilecek tüm proxy araçlarını tek bir yerde sizlere sunan Gather Proxy, kendi sınıfının en iyi ve güvenilir programları arasında yer almaktadır. Her ne kadar deneyimli kullanıcılar için daha uygun gibi görünse de acemi kullanıcılar da programın kolay anlaşılır arayüzü sayesinde zaman içerisinde programa alışacaklardır.