Gear Up (windows)

Gear Up

Gear Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gear Up, MMO türünde oldukça güzel vakit geçirebileceğiniz aksiyon dolu bir tank oyunudur.

MMO türüne sahip oyunlar her zaman oyunseverlerin ilgisini çekmiştir. Devasa çok oyunculu bir tank oyunu olan Gear Up'da, milyonlarca kullanıcısı olan ilginç ve zevkli özelliklere sahip bir aksiyon oyunu. Güzel grafiklere sahip bu tank oyununun bağımlısı olacaksınız. 

Oyuna giriş yapabilmeniz için bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra oyunu indirerek tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Oldukça basit bir oynanışı olan Gear Up, üç farklı oyun modundan oluşuyor: Deathmatch, Team Deathmatch ve Conquest. Bu oyun modlarını kısaca özetlemek gerekirse, ilkinde bireysel olarak, ikincisinde takımca, üçüncüsünde ise fetih yaparak oynayabiliyorsunuz.

Oyunda bir tank'ı kontrol etmeniz gerekiyor. Çeşitli başarılar kazandıktan sonra tankınızı istediğiniz şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Her silah ve ekipmanın kendine has güçlü özellikleri var. Oyunu oynanabilir kılan da değişik kombinasyonlar yaparak oluşturduğunuz tank dizaynı. Ne kadar güçlü olursanız o kadar iyi ekipmanlara sahip oluyorsunuz. Bunların yanında 16 oyuncuya kadar online takım savaşlarına katılabiliyorsunuz. 

Ücretsiz olarak Steam üzerinden indirebileceğiniz Gear Up'ı oynamanızı mutlaka öneririm. Güzel grafikler ve rengarenk tanklar arasında aksiyon türünde eğlenceli bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Minimum Sistem Gereksinimi:

- Windows Vista SP2 / Windows 7 / Windows 8

Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz işlemci

2 GB RAM

 ATI Radeon 3870 veya Nvidia GeForce 8800 GT üzeri ekran kartı

- 1 GB sabit disk alanı