Get Even (windows)

Get Even

Get Even
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Get Even bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS/Korku oyunudur

Get Even eğer sadece kaçma odaklı oyun mekanikleri üzerine kurulu korku oyunlarından sıkıldıysanız size aradığınız eğlenceyi sunabilecek, içinde aksiyona da yer veren bir korku oyunu.

Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunu bize hafızasını kaybetmiş bir kahramanın macerasını sunuyor. Eskiden bir paralı asker olan Black adlı kahramanımız, kendisine verilen görevleri sorgulamamış, sadece bu görevleri tamamlamaya odaklanmıştır. Bu da onu bir kiralık katil yapmıştır. Fakat bir gün kahramanımız eski bir akıl hastanesinde uyanıyor ve hafızasını kaybettiğini fark ediyor.

Kahramanımız, gözlerini açtıktan sonra Pandora adı verilen bir başlık, onun hafızasını geri kazanabilmesi için çözüm oluyor. Black, bu başlığı kullanarak hatıralarını yeniden yaşamaya ve kendini tedavi etmeye çalışıyor. Tedavi sürecinde hatırlayabildiği tek olay ise üzerine bomba bağlanmış bir genç kızı kurtarmaya çalıştığı. Biz, kahramanımıza bu olayın arkasındaki sır perdesini çözebilmesi için yardımcı oluyoruz ve bu sürükleyici maceraya dahil oluyoruz.

Get Even'da cep telefonumuz yardımıyla yolumuzu bulurken farklı silahlar kullanarak düşmanlarımızla çarpışabilmekteyiz. Outlast gibi oyunlarda aksiyon yer almadığı için bu oyunlar bir süre sonra aynı şeyleri yaptığınız için sıkıcı oluyor. Eğer siz de sadece kaçmanın sıkıcı olduğunu, oyunu basit hale getirdiğini düşünüyorsanız Get Even'i deneyebilirsiniz.

Oldukça güzel grafiklere sahip olan oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üst versiyonları)

- 3.3 GHz Intel i5 2500K veya AMD Phenım II X4 940 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 40 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR